Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy baromság lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baromság lenne megkérdezni?

Figyelt kérdés
Adott egy lány. Legyen Kati. Van egy másik is. Legyen Kriszti. Az a helyzet, hogy Kati év eleje óta tetszik és egyszer visszautasított, de mostanában küldi a jeleket. Arra gondoltam, hogy megkérdezném Krisztit (ő Kati legjobb barátnője és szinte szó szerint elválaszthatatlanok), hogy szerinte lenne e esélyem Katonák. Csak azért mert ki szeretném deríteni, hogy nem e szórakozik velem Kati, ugyanis amikor a folyosón vagyunk szünetben, mindíg szemezünk, és mosolyog. De amikor próbálok hozzá közeledni, akkor még szinte undorral az arcán megy el tőlem. Év eleje óta osztálytársak vagyunk, de még pár szónál többet nem beszéltünk. Csak normális válaszokat légyszi. Köszi

2017. jan. 25. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak barátként tekint rád.. Krisztitől megkérdezném, de attól függően hogy milyen a kapcsolat, meg hogy lehet-e benne bízni
2017. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem baromsag a legjobb baratnojet kerdezni mert lehet hogy ok ketten kiterveltek hogy megszivatnak.. menj oda a csajhoz es konkretan jkerdezz ra hogy o mit erez.. szerintem ez a legjobb megoldas..!!
2017. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
am hany evesek vagytok? 2. kerdező voltam...
2017. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*valaszolo bocsi megint en voltam :D
2017. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!