Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, hogy ne így legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

Ismerek egy srácot, egy évfolyamba járunk, tavaly egy közös program keretein belül megismertem, és nagyon megtetszett. Akkor azt hittem, én is tetszem neki, de a program vége után(egyhetes tábor) a suliban nem sokat beszéltünk, csak váltottunk pár szót ha összefutottunk. A barátnőmmel viszont az utóbbi időben gyakran beszélgettünk vele(a barátnőm természetesen tud róla, hogy tetszik a srác, én kértem meg,hogy legyen ott velem,mert magamtól elbénáznám:D) és kicsit asszem beleestem a fiúba. Egész biztos vagyok,hogy nem is sejti, és nagyon félek bevallani neki, de nem tudom hogy közeledjek hozzá, mert neten például képtelen vagyok normálisan beszélgetni, és mostanában élőben is beégetem magam előtte... Ezen kívül van egy olyan sejtésem, hogy neki pedig pont a barátnőm jön be(feltűnt néhány jel, állandóan hozzá szól először, őt öleli meg előbb, amikor barátnőm ráírt hogy felköszöntse, sokat írt neki, amikor én írtam rá, nekem alig válaszolt, meg még akad pár dolog ami feltűnt) Barátnőmnek nem tetszik a srác, de így, hogy tudom,hogy én meg nem tetszem a srácnak, nem tudom,mit csináljak, nagyon rossz érzés ez így, de nem tudom hogy felejtsem el,vagy mit tegyek. Valami segítség? Hogyan tudnék innen kilábalni(mostmár az is mindegy, milyen irányba..)

Előre is köszönöm, 16/l



2017. jan. 25. 18:25
 1/2 anonim válasza:
Szerintem beszélgess vele kicsit többet akár neten keresztül is. És ha jobban megismer lehet kiderül hogy szerelmes lesz beléd 😘
2017. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
en is gondoltam erre, de nem tudok miről.. mármint én nem az a "szia mizu" típusú lány vagyok, mert ezek után nem találok témát:DDD úgy meg kínos hogy ráírok hogy hello hogy vagy, aztán a harmadik mondat után kihal a beszélgetés(mint legutóbb, azóta nem próbálkozom, a felköszöntésnél igyekeztem csak nem jött be)
2017. jan. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!