Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, hogy újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy újra minden a régi legyen? ;- (

Figyelt kérdés

18 vagyok, és van/volt egy legjobb fiú barátom, aki nem mellesleg a padtársam is.Kicsi korunk óta ismerjük egymást,és mindig is szerettem őt, mint barátot,soha,egyetlen alkalommal sem gondoltam rá másképp. Talán ez az oka annak, hogy félvállról vettem a majdnem két évig tartó, nem barátok között megeső témázgatásokat, a sok közös,bensőséges pillanatot. Ez idő alatt viszont mindkettőnknek volt első, második, s még ki tudja mennyi szerelmünk, mégsem voltunk képesek eltávolodni egymástól, ezt persze én a barátságunkból kifolyólag nem

tartottam lényegesnek. A végzős évenünkben viszont rádöbbentem, hogy mennyire fog hiányozni, mert ezúttal utunk ketté válik. Minél jobban telt az idő, annál komolyabb helyzetekben találtuk magunkat, egyszer többet ittam a kelleténél,s ha nem lenne úriember, lefeküdtem volna vele... Holott mindig is azt bizonygattam magamnak, hogy nem vagyok szerelmes.A sorsfordító pillanat az volt, amikor a bankett éjszakáján elmondta, hogy mennyire szerelmes minden egyes porcikámba, már hosszú idő óta, és azt akarta, hogy tudjam így a végére...rádöbbentem, hogy ez a fiú rengeteget jelent nekem, de már van egy2 éves kapcsolatom is, és imádom a barátomat, de ezúttal azt hiszem szerelmes lettem a padtársamba is, aki viszont két napra a bankett után kijelentette,hogy el akar felejteni, és hogy ne beszéljünk többé, nekem így lesz a legjobb..azt hiszem, akkor éreztem, hogy milyen, amikor valakinek tényleg a szíve hasad meg :-( szeretem őt és ő is engem,de pont ez az, ami tönkre tett egy tizenegynéhány éves barátságot . Nagyon hiányzik nekem :-(



2015. jún. 19. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el... Tudom, nem könnyű, de lehet, hogy ez kell most.. Ha úgy kell lennie, akkor úgyis találkoztok még... Lehet, hogy nem most, lehet, hogy pár év vagy évtized múlva, de ha a sors úgy akarja, úgyis egymásé lesztek.:)
2015. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért neem akar veled talizni, mert nem bírja hogy csak barátok vagytok, szerintem. :/

Talán Neked kell lépned… ahogy Te akarsz…

sok sikert! :)

2015. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valószínű,hogy ez a baj. De mit tehetnék? Szerintem azért mondta, hogy jobb lesz így nekem, mert már van barátom, és tudja, hogy mennyire szeretem, nem akar nekem rosszat, ez viszont még jobban elkeserít :-( tudom, hogy el kell engednem, de ő volt a legjobb

barátom :-(

2015. jún. 20. 07:59
 4/4 anonim válasza:

Szia !! Eleg erdekes helyzetben vagy most. Nos hidd el en is igy voltam egy lannyal, nagyon szerettem (sajnos meg most sem tudom kiverni a fejembol 3 ev utan.. ) ,de te most olyan valasztas lehetosege elott alsz ahol nem mas emberek kell megmondjak, hogy te melyiket valaszad. Egyedul csak a szivedre kell halgatnod , meg ha olyan nehez is a valasztas. A masik meg az hogy te fel kell tegyed magadban azt hogy megeri egy 2 eves kapcsolatot es uj kapcsolatert felbontani ?? (szoval en arra ertem hogy ha mar 14 eve ismeritek egymast akkor ismered ugy mint a tenyeredet.... es ez alapjan el tudok donteni azt hogy megeri e egyeltalan...... )

Akarmelyik utat is valasztod sok boldogsagot kivanok neked , es talald meg azt az ember akit a vilagon a legjobban szeretsz :) !

2015. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!