Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 éves vagyok és szeretnék magamnak egy barátnőt.

Most a 'szerelem az jön nem keresni kell' válaszokat mellőzzük légyszíves

Szóval 14 éves vagyok szerintem nem rossz testalkat (45-48kg) semmi kitűnő dolog (semmi vörös haj semmi albínóság) szóval egy átlagos 14 éves.

Hogy szerezzek barátnőt? Még 1 komolyabb kapcsolatom sem volt és most sem tetszik senki

Remélem hamar válaszoltok jó kis sztorik is jöhetnek



2017. jan. 25. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Kloroform + ruhazsepi + erdő + lesötétített kisbusz a tökéletes helyszín az első randihoz, bízz bennem. ;) Fontos az első benyomás, és ez azért jó, mert biztos emlékezetes lesz.
2017. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké vicces vagy ha ez kell neked (ha ha)
2017. jan. 25. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez jön magától, ígérem.

Ha keresed sose jön....Nem tudom megmagyarázni ez random dolog.Járj el sok helyre barátokkal, mozi,sétálni bármikor belefuthatsz az adott lányba.

14L/Pansexuality

2017. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

14 évesen eldöntötted hogy pan izé vagy az igen...

Amúgy szoktunk haverokkal korcsolyázni és ott vannak jó csajok de csak néznek és nevetnek ez nállatok lányoknál mit jelent? (Nem azért nevetnek mert szarul korcsolyázom azt biztosítom mert 5 évig koriztam)

2017. jan. 25. 20:26
 5/7 anonim válasza:

Azt kell mondjam, a szerelem sosem ilyen egyszerű. Nehéz megteremteni a körülményeket, inkább ha adódik egy lehetőség akkor azzal kell élni.


Sajnos 14 évesen nehéz dolgod lesz az ismerkedéssel, leginkább azt tudom elképzelni ha valami délutáni foglalkozáson veszel részt ott nézelődj, vagy a suliban a többi osztályból, ha máshol nincs ötleted.


Ha komoly kapcsolatot akarsz akkor fontos a kiszemelteddel is tudatni hogy ez nem egy "Egy hét smárolás a folyosón és vége" típusú kapcsolat.


A hódítást tekintően: Próbálj humoros lenni, de ne látszódjon hogy túlságosan próbálkoznál, és ne hozd magad megalázó helyzetbe ennek céljából. Add magad, és akkor hívd el randira ha már legalább 2x-3x jól el tudtatok beszélgetni, de a randira érdemes valami jó programot kitalálni, de mozit NE. Ha ő is akarja nem fogja kéretni magát, ha pedig nem lesz olyan diszkrét hogy nem veri nagy dobra


Sok szerencsét, 17F

2017. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi ezek tényleg jó tippek

(jöhet több válasz is nem zárásnak írom)

2017. jan. 25. 20:29
 7/7 anonim válasza:
Rengeteg időd van arra,hogy barátnőt találj..:)Komoly kapcsolatot ne várj a korodbeli lányoktól.
2017. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!