Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell csókolozni? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolozni? Nem korai? Ti meddig mentetek el 13 évesen? 13L

Figyelt kérdés

2017. jan. 26. 06:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Semeddig. Ilyenkor tanultam.
2017. jan. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Légyszi,rendes válaszokat!!Köszönöm előre is!
2017. jan. 26. 06:51
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem, komolyan. Ebben a korban én még a tankönyvekkel aludtam, nem pasikkal
2017. jan. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Semeddig. Eszembe sem jutott fiúkkal csókolózni. Tanultam, meg otthon segítettem anyukámnak főzni. Először 16 évesen volt barátom, de azzal sem csókolóztunk.
2017. jan. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Megtanitanálak
2017. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Azt nem kell tanulni. De szerintem még korai.
2017. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Azt nem kell tanulni, de még korai.
2017. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy korai.. Sok itt a begyepesedett ugy latom.. Ha ugy erzed felnőttel már hozza gyugodtan.. Persze csak is akkor ha szerelmes vagy a fiuba es o is beled... Nem történik semmi egy csoktol.. En 13 évesen mar csokoloztam tovább nem mentünk el.. Mert az meg tenyleg korai.. 😉
2017. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

Begyepesedett lettem :I

Azért, mert két évvel ezelőtt még a dolgozatokra való tanuláson járt az eszem, nem a pasizáson?

És le lehet pontozni, de egy 13 éves még nem tudja értékelni a csókolózást, mivel még igazából nem is lesz szerelmes. Gyerekszerelem, igen. De az más, mint az igazi, ami majd 16 éves korod körül fog eljönni. Most jön majd az érettebb a koránál duma is. De nem, az se.

Bár tudod, mit? Te tudod. Akármit írnánk, úgyis mennél a saját fejed után, mint minden 13 éves, aki már felnőttnek képzeli magát.

2017. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Én 17 évesen lettem szerelmes először, de még arról is kiderült, hogy inkább szerelembe voltam szerelmes, mint a lányba. Persze pórul is jártam később. 19 éves voltam, amikor azt hittem, megtaláltam az értelmét, de rájöttem hogy ennél is érezhetek valaki iránt többet, csak összejönni nem fogok tudni vele.


A csókon viszont nem izgultam sohasem, amint a mély vízben vagy, szépen rá fogsz érezni, hogy hogyan kell mit használni, hogy jót érezzen a párod is. Plusz fiatalon ha normális a srác, hagyja hogy ki tudd gyakorolni a dolgokat, csak merj erről előtte kommunikálni.


Az egyetlen dolog, ami miatt óva intelek, az a korod. (Gondolom észrevetted, hogy ez senkinek sem teccik)

Nem kell könyveket rágni, sem csókolózni. A szerelemnek azért érdemes várnia, mert ilyenkor tényleg Te sem vagy igazán szerelmes, és Téged sem szerethetnek úgy, ahogy azt elképzelnéd. És hát ismered a srácokat, a legtöbbjének még 20-on éves korban is a dugás jár az eszében, megjegyzem, még nekem is, mert nincs időm összeszedni egy barátnőt és megtartani.


Ha megéri persze a kockázatot vállalni, akkor csináld akár most, de amondó vagyok hogy légy türelmes ezzel a dologgal.


20 éves Úr

2017. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!