Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen még korai csókolozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen még korai csókolozni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem korai.
2014. okt. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de nekem tök mindegy.
2014. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy!! Semmi sem korai ha nem érzi annak az ember :D
2014. okt. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is 13 évesen csókolóztam elsőnek .. :') de a korombeliek már rég túl voltak az első csókon

20/L

2014. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogy kell csókolozni?
2014. okt. 27. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 13 évesen csókolóztam először, de azt ajánlom, hogy ne siesd el, ráérsz még:) Várd ki és ne aggódj. Én az első csókot nagyon különlegesnek képzeltem el, de nem volt az. És ne aggódj, hogy esetleg nem fog menni vagy hasonlók. Ne parázz, rá fogsz érezni:) 17/L
2014. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem válaszd meg kit csókolsz meg először. Én 13 évesen voltam szerelmes,de nagyon,és elhatároztam,hogy megfogom csókolni a srácot. Soha nem sikerült pedig többször próbáltam,szerintem nem álltam még készen rá...de még milyen jó hogy nem csókoltam meg! Hatalmas tahó volt a gyerek. Szóval remélem ha tervezed valakivel akkor azt válaszd meg,és ha nem megy pedig ne erőltesd!
2014. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!