Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell csókolozni? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolozni? Nem korai? Ti meddig mentetek el 13 évesen? 13L

Figyelt kérdés

2017. jan. 26. 06:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Keress rá youtubeon, vannak videók amik jól elmondják mire kell figyelni. Azt, hogy eljött e az ideje, azt neked kell érezni, ez nem arról szól hogy valami menetrendet betarts vagy hogy megfelelj mások elvárásainak, hanem arról hogy jól érezd magad ;)
2017. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
en 13evesen smaroltam eloszor.. igaz mar majdnem 14voltam.. szerintem ennel tovabb ne menj..
2017. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem korai.

Én 7évesen csókoloztam először.

13évesen a ruha alatti cici simizésig jutottam mentem volna tovább is de otthon voltak a szülei...

2017. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Dehogy korai -.-

Mar tini vagy, tombolnak a hormonjaid, egy csok nem nagy dokog.

Szexelni korai, de csokolozni nem.

Én 13 évesen mit meg nem adtam volna higy csokolozzak :D

Szajra pusziztunk felelsz vagy merszbol emlekszek :D

14 evesen volt az elso nyelves csokom.

Es ha visszagondolok ezekre az evekre, sokat nevetek rajtuk, es neha nagyon szivesen visszamnnék.

Es ez mibem zarja ki a tanulast? Semmiben!

Ne halaszd el az eletet.

Hidd el kesobb, ha mondjuk 19 leszel, a csokolozas tok atlagos dolog lesz, most viszont pillangok jarnak majd tole a gyomrodban, en a helyedben nem hagynam ki :)

2017. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Simán smárolj,ha késznek érzed magad a dologra.

Ha kihagyod azaz alkalom soha nemjön vissza,és később csak bánni fogod.

Most itt jönnek a tanultam,stb dumákkal. Ne hiddel,tuti nem csak a suli és a lakhelyük közt ingáztak...bár lehet hogy kockák és estére írták a programot :)

2017. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Te életed, csinálj amit akarsz, de attól még elhiheted, hogy nem mindenkit érdekeltek a fiúk 13 évesen, és hogy nem mindenki kockult pasizás helyett, hanem tényleg tanult, mert a jövője fontosabb volt.
2017. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem korai. Én 16 éves koromig vártam, amíg tényleg olyan fiúval kerültem csókközeli helyzetbe, akiért már éreztem valamit, engedtem is neki, hogy megcsókoljon, és valóban így lett az egész egy felejthetetlen élmény. Tudom, hogy könnű mondani, mert én is kb 12 éves korom óta vártam, hogy mikor fogok csókolózni, de ne legyél türelmetlen és várd ki a megfelelő alkalmat, mert megéri!
2017. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!