Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék közelebb kerülni hozzá? Írjak rá vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik, de nem tudom, hogy tudnék hozzá közelebb kerülni hozzá. Olyan idős, mint én, de egy kicsit alacsonyabb nálam. Mondjuk ez nem nagyon zavar. Hetente kétszer találkozunk edzésen, de ő elvan a haverjaival, meg végül is én is a barátnőimmel. Nem is tudom, mi tetszik benne, nem beszéltünk eddig túl sokat, csak szia-szia meg ilyenek. Azt is hozzá kell tenni, hogy kb azóta tetszik, mióta egy tánc fellépésen ilyen kivágott felső volt rajta. És hát. Khm. Elég jól néz ki... :P Meg valahogy tetszik a stílusa is, vagy nem tudom. Tudom, hogy alap dolog, hogy az ember köszön köszön az ismerőseinek, mikor találkoznak. De amikor vége az edzésnek és megyek kifele, van, hogy ő még ott van, mert a szülei még beszélgetnek vagy mitt'om én. És olyankor, mikor elmegyek mellette, mindig a szemembe néz, és halkan, de azért úgy, hogy halljam, köszön. Meg néha edzés közben -lehet, hogy csak beképzelem magamnak- látom, hogy engem néz a tükörben. Nem tudom, hogy írjak-e rá, mert na. Az úgy elég ciki lenne, hogy én csak így írok neki, aztán lehet, hogy nem is akar beszélni velem és egyáltalán nem is érdeklem. 13/L


Köszi, ha végigolvastad a kis irományomat, és előre köszi mindenkinek a segítségért. (Kivéve a trolloknak. :P)


Ha valamit elírtam, utólag is bocsi. :)



2017. jan. 26. 19:42
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne irj ra, inkább Keresd a társaságát vagy a barataiet, legyen kozos a tarsasagotok. Próbálj kozos programokat szervezni elobb többiekkel aztán csak kettesben.
2017. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!