Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet közelebb kerülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet közelebb kerülni egy introvertált fiúhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jómagam egy igen extrovertált lány vagyok és nagyon tetszik egy fiú, aki introvertált. Ha éppen úgy jönnek a dolgok, akkor nagyon jót tudunk beszélgetni, sokáig, nagyon intelligens fiú, igazán ritkának tartom az ilyet az én korosztályomban. (17 vagyok) Nem egy igazán olyan ember, aki törődne mások problémáival, mégis, amikor sírtam, megkérdezte, hogy mi volt a baj és velem valahogy máshogy viselkedik, mint a többi lánnyal, mert velem szóba áll. Szerintetek hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá, hogy ő rájöjjön, hogy nagyon bejön nekem, anélkül, hogy nyomulás és leégés legyen a vége? Továbbá fontosnak tartom megjegyezni, hogy a legjobb barátja mellett egy igazi tahó tud lenni (néha). Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2017. jan. 7. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Hívd el sétálni őt te, biztos fog örülni neki, és ha látja, hogy érdekel téged akkor több önbizalma lesz! Sok sikert.
2017. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Miféle leégés? Egy introvertált fiú alig várja, hogy valaki rámozduljon!
2017. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz! :)
2017. jan. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!