Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, akibe már 2016 szeptembere óta fülig szerelmes vagyok. A baj, hogy félénk, gyáva személyiség vagyok. Még egy szót sem beszéltem vele. Valahogy olyan, mintha nem merne velem beszélgetni. Az osztálytársamat megkérdeztem hogy miért van ez így, és ő azt mondta, hogy nem nyílok meg eléggé. Hiszen én megnyílok, csupán önmagamat adom, azaz egy kedves, szelíd srác vagyok, nem az a g~ciző tróger gyerek. Szoktunk órán egymás szemébe nézni, de nem beszéltünk még soha... Már eltelt szinte fél év, és itt tartunk. Véleményem szerint olyan szociális problékkal rendelkezem, amik alatt a gyávaságot és az ehhez hasonló tulajdonságokat értem... Kérlek, adjatok tippet, hogyan tudnám ezt a jeget megtörni, és a lányhoz hozzá szólni, mert azt se tudom, mit kéne! Nem merem elhívni moziba, mert félek hogy visszautasítja, amit nem viselnék el lelkileg könnyedén. Bevallani meg szintén nem merem az iránta érzetteket, mert félek, hogy a szerelem nem kölcsönös, ami annyira megviselne, hogy kárt tudnék tenni magamban. Még soha nem voltam szerelmes, most már egy FÉL ÉVE az vagyok ebbe a lányba, de nem jutok fel a második lépcsőfokra! :(

2017. jan. 26. 21:40
 1/2 Stark2000 ***** válasza:

Kezdeményezz beszélgetést, keresd a társaságát, érdeklődj iránta, legyél figyelmes felé. Akár élőben, akár neten, de beszélgess vele. Nincs más alternatíva, általában a fiúnak kell kezdeményeznie. Beszélgetni pedig egyáltalán nem nehéz, 1000+1 témáról lehet. Eleinte ha nem is megy úgy, később biztosan - nem fogtok örökké "zártan" viselkedni egymással.


A félelem csak az elmédben létezik. Lásd, én is marhára féltem, folyton nyomás alatt éreztem magamat amikor lányokkal beszéltem. Azt hiszed, hogy ha visszautasít, vagy akármi akkor vége lesz a világnak. Hidd el, hogy nem. Meg kell érteni - talán ahogyan nősz, sikerülni fog - ,hogy nem egy lány van a Földön. Nem egyetlen egy lányba fogsz beleszeretni életed során, nem egyszer leszel szerelmes. Kezeld lazán, ne csinálj feszültséget mert felesleges. Csak állj kihúzott háttal magabiztosan, és.. ennyi. :)


17F

2017. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. jan. 26. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!