Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretem ha nem is ismerem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem ha nem is ismerem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a sulinkból,nap mint nap látom a folyosókon,ilyenkor addig nézem amíg csak tudom,de néha reflexszerűen elkerülöm a szemkontaktust.Sokszor ő is megszokott nézni.Egyszer volt olyan mikor rám mosolygott akkor egész nap fel voltam dobva.Kb 2 éve találkoztam vele először az egyik barátom miatt,de szinte észre sem vett,hogy ott voltam.Ebben a tanévben kezdtem el vele "szemezni",de lehetetlen,hogy leszólítsam vagy ilyenek,mert kicsi a sulink/a városunk és hamar megtudná mindenki főleg,hogy a tesóm barátnőjének a haverja és elég ciki lenne mivel kb 2év korkülönbség is van köztünk:/ Mióta minden nap látom csak rá gondolok.Vele kelek,vele fekszek.Ha egy nap nem látom nagyon hiányzik,de még egyszer sem beszéltem vele:( Miért érzem úgy,hogy szeretem ha nem is ismerem? Előre is köszi!:)
2017. jan. 27. 00:19
 1/3 TR75 ***** válasza:
100%

"lehetetlen,hogy leszólítsam vagy ilyenek,mert kicsi a sulink/a városunk és hamar megtudná mindenki főleg,hogy a tesóm barátnőjének a haverja és elég ciki lenne mivel kb 2év korkülönbség is van köztünk:/"

Miért lenne gáz, ha megtudnák? Ötödikes vagy? Vagy te is fiú és ő is fiú (ez ugye nem derült ki)?

Szerintem amúgy nem szereted, csak tetszik/szimpatikusnak találod.

2017. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogyis vagyok ötödikes és fiú sem:D Hát lehet:/
2017. jan. 27. 00:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
csak beszélgess vele ebbe semmi ciki nincs, mert később bánni fogod hogy meg se próbáltad...
2017. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!