Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen ezután?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen ezután?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szóval..Tetszik egy fiú. Nem ismerjük nagyon egymást. Régebb mikor kicsik voltunk, lógtunk együtt de nem hiszem hogy emlékszik rám. Mindketten 13 évesek vagyunk. Nem a mi iskolánkba jár, néha 1-2 nap szoktak feljönni a sulinkba bioszra,infóra. Kb 2 hete tetszik. Múlthéten véletlen picikét hangosabban mondtam ki a nevét a barátaimnak, és aztán folyton nézett nagyon aranyosan. Végig szemeztünk míg ott volt, alig 1-2 mp-re vette le a szemét rólam *-* Aztán most is nézett szerdán, de csak pár mp-ig mert kellett menejn órára. Tudom, hogy ebből nehéz megítélni hogy tetszhetek-e neki vagy sem, de azért mégis megkérdezem hogy vajon szimpi lehetek neki? És ha igen, mit tegyek? Hogyan tovább? Szeretném ha ebből lenne valami:D A Facebookos megoldásokat hogy írj rá meg jelöld be meg hasonlók, légyszíves hanyagoljátok mert ezeket a megoldásokat utálom. Amúgy se használja a facebookját pár éve ahogy látom. Ötletek? Tetszhetek neki? És hogyan legyen tovább?:)


2017. jan. 28. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is menj oda hozzá és kérdezd meg tőle,hogy emlékszik-e rád?

Utána kezdj csak el vele egyszerűen beszélni.Kérdezd meg tőle hogy sportol-e stb stb :)

2017. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja, menj oda hozzá, beszélgess vele. Nem fogja leharapni a fejed :)
2017. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

De így, hogy azt se tudja ki vagyok nem tudom hogy jó ötlet lenne-e odamenni hozzá..

2017. jan. 28. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy nem tudja ki vagy? Lehet ismerős vagy neki és ezért néz,de nem biztos benne hogy te az vagy,akire gondol.
2017. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert az nagyon rég volt, 5 éve és a nevemet se tudta akkor sem.

Oo pedig már kezdtem örülni hogy azért néz mert szimpi vagyok neki :c xDD

2017. jan. 28. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól is nézhet,mert tetszel neki.
2017. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :33 :)
2017. jan. 29. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!