Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikezdett velem egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett velem egy nős férfi, mi legyen ezután? 17L

Figyelt kérdés

Vagyis nem csak kikezdett, hanem le is feküdtem vele....én is hibás vagyok, pontosan tudom, bár azt nem tudtam hogy felesége van. Én nem 3rzek semmi komolyat iránta (egyéjszakás dolog volt), egyszerűen csak furdal a lelkiismeret, hogy mi van, ha tönkretettem ezzel egy házasságot... Gondoltam rá, hogy valamilyen úton megkeresem a feleségét, és kitálalok, de nem tudom jó ötlet lenne-e. (Amúgy a pasi 28 éves)

Ti mit tennétek?


2015. márc. 1. 01:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem tettél tönkre semmit, hiszen nem tudtad, hogy házas. Nem a te sarad, hanem az övé. Ne bánkódj emiatt, ne avatkozz bele, csak kerüld.
2015. márc. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Elásnám magam a helyedben.
2015. márc. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 The Guard ***** válasza:
18%
ha egy éjszakás volt akkor minek akarsz kitálalni?
2015. márc. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%
2: oké, hogy nem tudta, de mi a francot akar egy 17 éves agyilag gyerek egy 28 éves férfitől? Ez a vicc.
2015. márc. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%

Igen jó eséllyel tönkre tetted.

17 évesen, egy cafka vagy kb csomó ember szemében.

És nem az egy éjszakás kaland miatt hanem mert házas emberrel feküdtél le.

A csávó is egy fa_szkalap, add át neki ha találkozol vele még.

2015. márc. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
ha nem tudtál a szex előtt arról, hogy nős, akkor szerintem keresd meg a feleségét és meséld el neki a történetet. nem te tetted tönkre azt a házasságot, hanem a férfi.
2015. márc. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
8%
kitálalnál? :D na ez gáz! sz*r hogy ennyi voltál mi? :D Megérdemled....ha jó csaj vagy megb*szlak én is, küldj egy képet a többit megbeszéljük
2015. márc. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
41%

1. A faszi egy r_hadék aki megcsalta a feleségét(nyilván nem te vagy az egyetlen akivel lefeküdt), és csak azért remélem hogy nem derül ki minden hogy a felesége és a gyerekei ne éljenek szar életet a faszi miatt és a magadfajta könnyelmű leányok miatt.

2. Milyen egy lány vagy te aki 17 évesen 28 éves faszikkal fekszik le 1éjszakás kaland címen, normális vagy te? Gondolkozz el az életeden te hadd ne mondja ki micsoda.

2015. márc. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
FasziKKAL? Szóval már szerintes többel is, hát gratulálok, okos vagy :)
2015. márc. 1. 01:24
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

bármilyen válasz is érkezett, mindegyik le lett pontozva :)


ez úgy látszik egy morális kérdés: ki a hibás(abb)? a 17 éves könnyűvérű lányka, aki odaadja magát egy idősebb férfinak?


vagy a 28 éves házas, felnőttkorú férfi, aki megdug egy fiatalkorú lányt úgy, hogy közben megesküdött a hűségre?


ki a nagyobb ribi? a 17 éves kamasz, vagy a pedofil házasságtörő?

2015. márc. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!