Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha ez a hülye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ez a hülye lány nem bírja elviselni, hogy boldog?

Figyelt kérdés

Szokták ide is írni meg hát elképesztően sokszor hallottam én is ebben a korban na meg még most is, hogy "komolytalan, gyerek még, majd benő a feje" stb. Van egy lány akit szeretek, elvileg ő is engem. Viszont képtelen normális érzelmekre vagy viselkedésre, és én azt vettem észre egyszerűen csak fél attól, hogy boldog legyen, kinyíljon valakinek teljes lelkéből és elgyengüljön egy másik ember előtt. Egyébként egy nagyon szép, okos lányról van szó "jó családból". Bár ez az utóbbi nekem valahogy nem áll össze. Lehet anyagilag meg "elvileg" jó család azonban nagyon nem kapott normális nevelést, a szülei most is válnak szóval azért ne túlozzunk.

Már egy csomó ismerősöm mondta, hogy hagyjam a francba, adjam fel, ne fáradozzak a lánnyal keressek normálisat. Én mégsem akarok, ha valakit megszeret az ember akkor nem fogja elhagyni akkor sem ha baj van vagy nem értékelik őt. Szeretném ha ez a lány miattam vagy mellettem komolyodna meg és térne észhez, mert látom rajta, hogy nem buta ő csak olyan rossz beidegződései vannak és el lett kényeztetve, hogy nem könnyű vele. De érte érdemes lenne ezt vállalni, engem nem zavar hogy lélekben ilyen kislány még, ha egyszer "felnő" tökéletes nő lesz belőle.

Mint írtam szeret engem, illetve elszólta magát egyszer meg látom is rajta. Ha lelkibeszédet tartok neki akkor vagy elpityeredik vagy elmegy, nem bírja hallgatni, tiszta hülye. Tudja, hogy igazam van. Mi tökéletesen összeillünk, zsák a foltja kategória. Ha valaki látna minket együtt akár csak beszélgetni tudná mire gondolok. Ezt ő is tudja de nem akar "betörni" megnyílni nekem teljesen inkább áltatja magát, hogy neki nem való kapcsolat meg ő majd csak később szeretne megállapodni. Persze amikor én más lánnyal foglalkoztam helyette (nem volt rossz szándékom) akkor egész este sírt a barátnőinek.

Én tudom, hogy nekem ő az igazi, tudom hogyha most összejövünk és akár pár év múlva (a korunkat tekintve) szétválunk én akkor is biztos vagyok benne, hogy előbb utóbb újra egymásra fogunk találni végleg. Ez számomra olyan biztos, hogy kint fúj a szél vagy hideg van, egyszerűen érzem. Ő nekem való, de mit csináljak már ha ennyire makacs? Azt akartam, hogy mondom neki hogy "jó akkor fejezzük be ennyi volt" és nem keresem 1-2 hétig. De képtelen lennék rá azthiszem, pedig szerintem hatásos lenne. Picit önelégült még, nem bírja ha ignorálják, ez vajon beválna? Csak nehogy más karjába kössön ki...


2017. jan. 29. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Saajnos nem tudtam felfogni h mi van teljesen mert most keltem.. De ertem a lényegét.. En is igy érzek egy fiu iránt mint most te.. Szinte erzem h mi egymásnak vagyunk teremtve... (Am miközben olvastam olyan jo erzes volt mintha "Ő" mondta volna ezt..)szerintem ha meg nem mondtad el neki vagy nem tom Mk Dom h meg regel van nekem... Ha nem mo dtad meg ell akkor mond el neki nyíltan h bejon neked.. Lehet csak arra var.. Meg haa elszoltaa magát aakor tuti h bejössz neki.. Csak mint emliteted meg kislány es o nem kezdeményez.. Beszélgess vele ketesben.. Aztan döntsd a falhoz es smarold le.. Ez a legegyszerűbb szerintem.. 😉 14/l
2017. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok *mondom es valahol kihagytam egy *n aa szo közeléből..
2017. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 longlife ***** válasza:
Ne add fel.Harcolj,küzdj a lányért... "betörni" ...a lovat,üveget szokták.Inkább szelídítsd meg.Az kevésbé erőszakos cselekedet...szülei most is válnak ..???...nem túl pontos,de ráhatással lehet,az érzésére.Neked kívánok kitartást,türelmet.
2017. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tudod, én pont ugyanolyan lány vagyok, mint akit leírtál, és van egy ugyanolyan fiúm, mint amilyennek te leírtad magad. Komolyan, el is gondolkodtam rajta az elején, hogy vajon te, kedves kérdező, a barátom vagy-e, de én nem sírtam a barátnőimnek, mert a fiú nem foglalkozott nagyon mással rajtam kívül az utóbbi időben. És most nem szeretnék más nevében beszélni, de mivel hasonló helyzetben vagyunk (csak másik oldalon), leírom, hogy én mit gondolok. Én már szakításon gondolkodom, mivel nem érzem úgy, hogy szeretnék most kapcsolatot. Egyértelmű, hogy te hogyan érzel iránta, de nem garantálnám, hogy ez kölcsönös teljesen. Főleg, mivel a lány is utalt arra, hogy még nem kész egy ilyen kapcsolatra. Mindenesetre remélem neked a legjobbakat!
2017. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezekszerint nem csak én vagyok hasonló helyzetben. Utolsó elmondanád, hogy mégis miért nem akarsz kapcsolatot? De komolyan. Írd le kérlek mert nagyon érdekel. Az is érdekel, hogy lehet az ,hogy én fiú létemre képes lennék megállapodni valakiért míg vannak lányok pl mint te akinek gondolom annyira viszket odalent, hogy úgy döntött jobb ha mindig más vakargatja majd meg mint mindig ugyan az az ember. Érdekes :) Mert másra nem tudok gondolni, mint hogy azért nem akarsz kapcsolatot hogy kötetlenül pasizhass.
2017. jan. 29. 13:03
 6/6 anonim válasza:
Érdekes olvasni az álláspontodat, de sajnos nem találtad el. Egész egyszerűen nem vágyom most testi közelségre senkivel, teljesen jól érzem magam egyedül (tudom hihetetlen, de mégis). Bár nem tudom mi lenne, ha mással próbálnék egy kapcsolatot, de a mostani párommal nem érzem magam jól, lehet csak ezért gondolom így. Mindenesetre azt tudom, hogy amikor először 'hivatalosak' lettük, még én is azt hittem, hogy szeretném, de minél többet vagyunk együtt annál kevésbé érzem azt a kötődést, amit egy kapcsolatban kéne. Ha előre megbeszélt találkozónk van azt sem élvezem teljesen, de ha véletlenül futunk össze, akkor meg egyenesen csalódott leszek, mintha nem is örülnék, hogy látom. Nem állítom, hogy a te szíved választottja ugyanígy gondolkodik, de az alapján amit elmondtál róla, valószínűnek találom. Ha valaki nem tudja elengedni magát teljesen, emellett benne van egy kapcsolatban, amiről úgy gondolja, hogy még nem neki való, akkor valószínüleg tényleg nem neki való és nem érzi magát jól benne. Lehetsz te bármilyen kedves, megértő, jófej, vicces.. ez nem rólad szól, nem miattad gondolja így. Pusztán amíg a saját belső problémáit nem küzdi le, nem nő ki belőlük, nem kezdi el szeretni saját magát, addig hogyan szeressen valaki mást és ossza meg vele a problémákat? Előbb hadd találja meg saját magát és rendezze el a lelki problémáit, utána lehet szó kapcsolatról. És ez nekem is szól, félreértés ne essék, nem kellett volna így belerohannom egy kapcsolatba, de a szóban forgó lánynak sem. Sajnálom ha egy thirsty b*tch-nek könyveltél el az előző válasz alapján, de azt hiszem távol állok attól. Mindenesetre sok sikert a a kapcsolatotok rendezéséhez!
2017. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!