Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha nembirom elvisel...

Mit tegyek ha nembirom elviselni a szuleimet?

Figyelt kérdés

Hogyan legyek joba veluk ha kinem alhatom apamat legfokepp? Anyam mindenben neki ad igazat,es ha vitaba keverednenk nem all ki melettem.Kiskorom ota en vagyok a fekete barany akinek semmit nem lehet,beszamolot kell tartanom hova megyek.. hazimunkat en csinalom segitek is nem panaszkodhatnak..Dolgozni nemenged apam mert tudja ha elmennek dolgozni lennenek barataim, tudnek kivel beszelni.Fajna neki ha lennenek barataim/baratnoim.

Veressel fenyeget hogyha nemugy van valami amit o akar.

Baratom nem mondtam hogy van mert aztis tiltsa tolem,nemegedi hogy legyen vakakim mert minek nekem barat.De csak o van nekem es felek elveszitem ot is miattuk.

Ez miatt tavolodunk el baratomtol is. Ez melett meg van egy csomo mas gondom is de nem tudom kinek elmondani..

Elkoltozni nemtudok..

Jovoheten megyek allas interjukra,es remelem felvesznek valahova.

Segitsetek legyszives mit tehetnek?

19/N



2016. okt. 16. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Már meg is tetted az első lépést: Állást keresel. Ha sikerül, lesz esélyed lelépni otthonról. Sok sikert, remélem összejön a munka!
2016. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Ne engedd hogy parancsoljanak neked hisz mar nagykoru vagy
2016. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom,remelem sikerul talalnom..apamal van a legnagyobb problema mert ha nem parancsol nekem akkor kepes nekem jonni,igy inkabb nem szolok semmit.
2016. okt. 16. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Nagymama nagypapa? Vicc, hogy 18-19-20 éves embereket úgy terrorizálnak a szüleik mintha 10 évesek lennènek...
2016. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Én sem bírtam. Ezért későn jártam haza. Többnyire szakkörökön voltam, vagy önkéntes melókon. A hétvégén meg volt saját programom. Később másik városba mentem továbbtanulni és 22 éves korom óta már anyagilag sem függök tőlük, teljesen megszabadultam a két drogos testvérem, bipoláris apám és depresszió anyám alkotta, majd jól fedúlt fészekből.


Elején egy 35nm és albiban laktam másik 2 sráccal 1 szobában és havi 24 ezerbe került 2004ben egy havi összköltségem.

2016. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
(ez nem jelenti, hogy neked is menekülni kell, csak egy lehetőség)
2016. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!