Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P83 kérdése:

Miért van az, hogy a nők nem bírják elviselni az igazat? A többi lent!

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy nagyon sokszor, ha egy nőnek nem azt mondják a szemébe amit hallani akar, hanem az igazat, akkor azonnal megsértődik és kiakadt.

Még akkor is, ha kulturált stílusban mondják el neki.


A nőknél tényleg mindig meg vannak a jó válaszok?

Tényleg nem érdekli a nőket az igazság csak és kizárólag az, hogy azt hallják amit hallani szeretnének?


Olyan válaszokat létszíves ne írjatok, hogy a férfiak is ilyenek..


Mert az okára vagyok kíváncsi!


Érzékenység? Irtózás az igazságtól? Félelem attól, hogy kiderül nem "vagyok" tökéletes? Képtelenek szembenézni a tényekkel? Nem tudják elfogadni, megemészteni? Túl Egoisták? Virágszálnak gondolják magukat akik csak jók lehetnek? Azért mert papíron ők a gyengébbik nem?


Normális ez így, hogy soha nem lehet megmondani az igazat anélkül, hogy ne legyél utolsó a nők szemében?



2016. okt. 13. 21:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Rám ez nagyon igaz, sajnos. Az önbizalomhiányom miatt. Nehezen viselem a rossz kritikát. Tudom,hogy ez rossz.
2016. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%

Mert ilyenkor szembesülnek azzal, hogy ők sem tökéletesek, és ez ugye derogál nekik.


És különben is: ha elismernék, hogy ez/az az ő hibájuk, nem lehetne mindenért a férfit okolni. Nékik pedig ez egy igen kényelmes álláspont.

2016. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

A nők.... a nők...


Értse már meg mindenki, nincs olyan, hogy a "nők". Nagyon sokféle személyiségű nő van, ahogy nagyon sokféle személyiségű férfi is.

Általános tény, hogy az emberek nagyon nagy többsége nem szívesen szembesül a hibáival, nem szeretik, ha emlékeztetik rá.

Az sem biztos, hogy amit TE igaznak vélsz, az az igazság. Például itt is egy csomó pasi állítja tényként, hogy az összes nő felszínes, anyagias, kizárólag a bunkó pasikhoz vonzódnak, stb. stb. Ez nem az igazság, max. a nők egy részére igaz, de ismeretlenül senkiről sem lehet kijelenteni semmit.

Nagyon gyakori, hogy az ember a saját érzéseit vetíti ki a másik emberre (projektál), és azt véli igaznak.


A kifejtésedből ítélve te is azok közé tartozol, akik a saját kudarcaik miatt a nőket hibáztatják, és gyártanak elméleteket önmaguk igazolására. De ez NEM az igazság, csak a te véleményed.


De még ha valami igaz is (objektíven): akkor sem célszerű az embereket a hibáira emlékeztetni, mert nem veszik jó néven. Még ha egyet is értenek veled, utálni fognak érte. Inkább a jó tulajdonságaikat hangoztasd.

2016. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Megnéztem az értelmezőszótárban, de a létszíves szó nem szerepel benne.
2016. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
53%
Rohadtul idegesítő! Én amikor a barátnőmmel pórbálok valamit megbeszélni ugyan ez a reakció, érdekes ha én vagyok a rossz akkor kis idő múlva lehiggadás után felvállalom, hogy igen ez itt én voltam a hülye, fordított helyzetbe ez nem így megy... ott is én vagyok a bűnbak
2016. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
# 5: Érdekes, az én párkapcsolatomban mindkét fél elismeri, ha hibázik valamiben és nem egymást kiáltjuk ki bűnbaknak. Talán nagyobb ön- és emberismerettel kellene társat választani?
2016. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
Jaja, nálunk is ez a helyzet, hogy mindig a lánynak van igaza. Amúgy nekem az tűnt fel, hogy általában annak van igaza, aki döntéshozó szerepben van egy kapcsolatban. Függetlenül attól, hogy az illető nő vagy férfi.
2016. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
5-ös és 7-es ha nektek ez kell, miért sírtok? Milliónyi normális nő van, egyes egyedül:)
2016. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%
22:28, hamar ki is szokott derülni, miért vannak egyedül (mert pénzes jóképű alfahímre várnak). Nem csoda hogy az épeszű férfiak messze kerülik őket.
2016. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon logikus és realista gondolkodásmód kell ahhoz, hogy valaki a valóságot a saját érzelmei elé tudja helyezni. Nők között nagyon ritka ez a gondolkodásmód, még a férfiaknál sem jellemző, csak gyakoribb.
2016. okt. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!