Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » T csinál majd ha megcsókolom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T csinál majd ha megcsókolom?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit rohadtul szeretek. Szoktunk beszélni de én ugy érzem hogy ő nem szeret. Bulikban kicsit mindtha nyomulna de mégse, vagyis nem tudom. Mit szólna ha lecsókolnám a következő buliban? Köszi a válaszokat. :D

2017. jan. 30. 20:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit*
2017. jan. 30. 20:59
 2/4 KnightBalazs ***** válasza:
Szerintem valami olyasmit mondana, hogy BLualBLASdkgadfng. De lehet, hogy nem beszélne hanem vissza csókolna, probáld meg ;)
2017. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha úgy érzed, hogy nem jössz be neki, ajkor semmi képpen se csókold meg...

Oké hogy te fiú vagy, lehet nem zabarna ha egy random lány lakapna, de egy lány... Akarom mondani egy normális lány... Nem örülne neki. Ez olyan, mintha téged egy bűn ronda, bunkó lány csak úgy megcsókolna.

Jó mi?

2017. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne buliban csókold meg. Ott vagy visszacsókol és csak "bulicsóknak" tekinti aztán nem tulajdonít neki nagy jelentőséget vagy azt hiszi neked volt az... Őszinte dolgokat nem jó ötlet buliban. Inkább hívd el randira, azzal nagyobb esély van hogy ki is alakuljon valami köztetek
2017. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!