Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eléggé jól ismerem a barátomat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé jól ismerem a barátomat, de csinál dolgokat, amiket nem értek. Fiúk! Esetleg valami tanács?

Figyelt kérdés
Mivel egy suliba járunk, majdnem minden délután vele vagyok, meg még néha hétvégenként is. viszont este, vagy délután már nem is beszélunk, havonta talán egyszer kapok tole joéjt smst.Megértem hogy dolgozik, sokat igényelnek az állatok, és nem jár,csak hetente max 2x fbre, és gondolom azért nem ir, mivel egyutt voltunk suliban nem? Mivel most téli szunet van, kb 2 hetet kaptunk szabadot. uj évkor láttam ot utoljára, és megkérdeztem tole, hogy mikor találkozunk. azt mondta, hogy már csak suliban, felajánlottam, hogy elmegyek hozzá(falun lakik), azt mondta, hogy ne, mert nem ér rá, de este amikor beszéltunk azt mondta, hogy nem csinált semmit, unatkozott. akkor miért nem akarja, hogy találkozzunk, majd csak egy hét mulva? Néha komolyan nem értem, és egy év egyuttlét után már érdekelne. Egy éve vagyunk egyutt, viszont már 6 éve ismerjuk egymást.
2017. jan. 5. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet, hogy van egy másik barátnője is.
2017. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje ami neki fontos. Ezek amiket neked mond csak kifogások, hogy lerázzon. Volt egy kapcsolatom amiben a srác azt mondta, hogy "szeret és majd keres" mert neki éppen akkor levegőre volt szüksége. Hozzáteszem hetente egyszer találkoztunk távolság miatt. Én csak annyit mondtam neki, hogy többet nem ér el akkor. És ez így is lett. Próbálj meg vele beszélni, kérdezd meg mi a baj? Miért hanyagol ennyire? Egyébként a 3. fél sem kizárt. Ha pedig tovább csinálja, akkor szakíts vele, mert ebben te sokkal jobban fogsz sértülni mint ő.
2017. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nemhiszem. eléggé jól ismerem ahhoz, hogy tudjam: egyszerre csak egy barátnoje van.tudom, hogy otthon van, ebben biztos vagyok, csak nem tudom, hogy miért nem akar találkozni velem.
2017. jan. 5. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem már éppen az is elég, ha azt mondja hogy nem ér rá de normális indokkal nem tudja megmagyarázni a dolgokat.


Alapból szakítanék vele, ha valaki így viselkedne velem...ez nem kapcsolat sajnos.


24f

2017. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat, meg fogom ot kérdezni
2017. jan. 5. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ebben részem, hogy a másik össze vissza beszél, egyik szava üti a másikat, akár egy mondaton belül is. Ezek a tipikus rossz hazudozók. Érthető ha egy embernek nincs kedve valamihez, de legalább mondaná meg. Beszélgess el vele.
2017. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek kifogások. Lehet, hogy ha külön suliba járnátok, észre sem venné, hogy létezel. A suliban együtt töltött idő meg ló*asz.

Én a helyedben belekérdeznék, hogy mi a gond, viszont szerintem semmi esetre se akard a rövidebbet húzni és szakíts vele, mielőtt ő tenné (persze csak akkor, ha továbbra is furcsa marad).

2017. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!