Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Adjak neki valamit ma Valentin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki valamit ma Valentin-napra?

Figyelt kérdés

Van egy lány ő 15 én 16. Egy éve már találkoztunk, de végül nem lett semmi. Nem beszéltünk nagyon hosszú ideig, és a lány nem rég felhozta szeretne velem találkozni. Pár hét után, végül ráértünk mind2-en és tegnap elhívtam, hogy találkozzunk és jól éreztük magunkat.

Voltam olyan hülye, hogy nem jutott eszembe a Valentin-nap és azt gondoltam ma veszek neki valamit, de minden bolt zárva van.. Azt gondoltam, van egy ilyen kis plüss kutyám aminek nincs semmi baja, hogy elbuszoznék oda, és még ma odaadnám neki. Szerintetek jó ötlet?

Plusz nem tudom, hogy még kéne-e valamit mellé mondanom, mert Valentin-napkor még sosem volt senkim szóval kicsit bizonytalan vagyok.

Kérlek, tudnátok pár gyors válasszal segíteni nekem? Ha igen azt előre megköszönném.



2016. febr. 14. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell adnod mivel nem jártok csak tetszetek egymásnak és amugy is ezt a hülye napot nem kell figyelembe venni.!
2016. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen azt értem, de pont úgy jött ki ez az egész, szóval ha most nem vinném el, nem múlna rajta semmi?
2016. febr. 14. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Valentin nap a szerelmes párok napja.

De ti se szerelmesek nem vagytok, se pár.

2016. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszi a válaszokat
2016. febr. 14. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Deadpool jegyet
2016. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elvitted neki?
2016. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!