Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány már nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány már nagyon régóta, de nem tudom hogy kezdjek el vele beszélgetni, egyre ritkábban látom a suliba de úgy vettem észre hogy kölcsönösen nézzük egymást, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 14:31
1 2
 1/19 CFB ***** válasza:
100%
Szólítsd meg, mosolyogj rá, próbálj vele beszélgetni. Ha felōsebb típus vagy, írj rá face-en, ott könnyebb beszélni mással. Vagy hívd el randizni valahova. :)
2017. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, hány éves vagy? :)
2017. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
17
2017. febr. 2. 15:13
 4/19 anonim válasza:
menj oda hozzá és beszélgess vele, keres közös témát és ha úgy látod, hogy tényleg bejössz neki akkor hívd el valahová
2017. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki :D?
2017. febr. 2. 15:32
 6/19 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá, köszönj neki, hogy leessen neki, hogy akarsz tőle valamit, azután pedig először ismerkedjetek meg, ne rögtön hívd randira, mert nem hiszem, hogy szívesen elmenne egy számára teljesen idegennel
2017. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem először kezdd egy egyszerű sziával :D viccet félretéve bármit, ami éppen eszedbe jut. Pl. itt van-e xy tanár, hány órád lesz ma, ilyenek. De mint írtam, ne támadd le rögtön, kezdd köszönéssel, rámosolygással. Sok sikert ;) #4-es voltam
2017. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem szólítod le a pokol kínköves bugyrán fogsz elrohadni gyermekem, csontjaidból játékok lesznek illetve evőeszközök, némelyikből pedig az a kínia evőpálcika vagy hogy is hívják, ha nem vigyázol könnyen utat tévesztesz és a bűn útjánál rosszabb nincsen.
2017. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*bocsi 6-os XD
2017. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Csinald es kesz.

Odamesz, megkerdezed, mi ujssg stb. easy

2017. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!