Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félős lenne az olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félős lenne az olyan lány akivel élőben kölcsönösen megvan a szimpátia, de chat-en nagyon passzív?

Figyelt kérdés

Huszonéves korunkban járunk mindketten. Élőben amikor beszélgetünk akkor érzem, hogy erősen megvan a szimpátia felém, de chat-en mindig azok a 2-3 szavas válaszok jönnek és csak válaszok. Ha nem tudnám élőben hogy viszonyul hozzám akkor azt mondanám, hogy le akar rázni.


A napokban elhívtam találkozni, amire igent is mondott. Csak össze tudják zavarni az embert az ilyen 2-3 szavas válaszok és ő semmit nem kérdez beszélgetések.


Hölgyeim, uraim, ki mit gondol?


2016. jún. 22. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenféle ember van, vannak akik szeretnek beszélgetni a net-en, vannak akik inkább személyesen nyilnak meg. Valószinű ő nem hive ennek a chat-es kommunikációnak és akkor inkább csak időpontot egyeztessél vele, vagy konkrét dolgot és ha találkoztok és akkor nagyon jól müködik köztetek minden, akkor ne foglalkoz azzal hogy ő net-en milyen.. Van aki telefonban is csak a nagyon lényeges dolgot beszéli meg, aztán személyesen meg kedves, beszédes.
2016. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos sokat rövidítesz, vagy túl sok szmájlit használsz, vagy úgy érzi mintha faggatnád. Ne erőltesd a csetelést, inkább hívd fel telefonon.
2016. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megoldás: talizzatok többet :D
2016. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem félős B A Z D M E G.... Csak nem az interneten éli az életét. Ne legyél már ennyire ostoba.
2016. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem félős, csak nem szeret neten beszélni.

Én pl telefonba adok 1-2 szavas válaszokat, mert utálok telefonon beszélgetni. Chat-en barátnőkkel beszélek elég sokat, akikkel évi 1-szer találkozok, mert külföldön élnek. Mással max tőmondatokban, mert nem szeretek neten beszélgetni.

Próbáld meg mindenképp élőben vele! :)

2016. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem inkabb élőben tudjatok egymással lenni mint a neten...annak több értelme van
2016. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!