Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok! Ti ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ti ismerkedésnél kölcsönösen keresitek a férfit?

Figyelt kérdés

Internetes ismerkedésnél, ha szimpatikusnak találjátok a férfit, kölcsönösen keresitek Ti is, vagy elvárjátok, hogy folyton csak Ő írogasson nektek?


Én hagytam már abba ismerkedést azért, mert a lány nem tudott 2 értelmes mondatot kifacsarni magából, vagy ha igen, akkor is roppant passzív volt.

Most legutóbb pedig épp azért hagytam fel egy nő keresését, mert teljesen egyoldalúan csak én írtam rá. Egyszer sem keresett. Számomra ez arról árulkodik, hogy nem akar semmit sem. Még ha elfoglalt is valaki, 5 perce csak van egy helló sziára, nemde?

Nem udvarolgatok senkinek egyoldalúan.

Ugye jól gondolom, hogy ha szimpatikus a férfi, akkor Ti is keresitek?


(nem kialakult kapcsolat, ismerkedés!)


24/F



2015. okt. 15. 13:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Igen :)

Én mondjuk szerintem ezzel szúrtam el.

Akikkel nagyon kölcsönösen ment az érdeklődés, rákérdeztem a dolgaikra, azokkal általában nem jött össze randi. Aki nem érdekelt, de udvariasságból válaszolgattam, azzal meg igen...

De ez nem taktikázás, csak egy kis bepillantás a másik oldalba...van hogy a férfiak nem válaszolnak...

2015. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én is mindig aktívan kérdezek, szívesen válaszolok is bármire őszintén, sőt, felfedem magamról tudatosan, amiről úgy gondolom, hogy kizáró ok lehet. Épp azért, hogy inkább derüljön ki, hogy ez nem oké még a legelején és ha így is klappol, csak akkor talizzunk. De odáig el is kell jutni. Ami számomra nem megy, ha egyoldalúan nekem kell őt keresni.
2015. okt. 15. 14:07
 3/25 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy megvárom, amíg keres a férfi. Ha nem keres, akkor én is csendben maradok, nem akarom, hogy nyomulásnak vegye. Számomra is arról árulkodik, ha nem keres, hogy nyilván nem akar semmit.

Ha látom, hogy keres, érdeklem, akkor én is kezdeményezek, de nagyjából betartom az egy levél ide, egy levél oda szabályt.

Viszont ha keres, akkor nyilván válaszolok, még akkor is, ha nem szimpatikus az illető, akkor egy "kösz, nem", de mindenképp megy egy válasz.

2015. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Aki érdekel, azt én is keresem.


Egyébként én már hagytam abba azért beszélgetést, mert a pasi csak bókolgatni tudott, és lehetetlen volt vele beszélgetni.

2015. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nálam olyan 40:60 arányban történik, nem akarok nyomulós lenni

19/L

2015. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Evidens hogy a férfi írjon!

Talpaljon!

F/60

2015. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%

Nálam gyakoribb, hogy a férfi keressen, de nem valami hülye női taktikázásból, egyszerűen nem vagyok "az a fajta". Ennek ellenére, ha keres az illető, akkor érzékeltetem, hogy szívesen beszélek vele, tehát nem rázom le két mondattal, plusz azért egyszer-egyszer én is meg tudnám erőltetni magam, ne érezze egyoldalúnak a dolgot.

Egyszerűen csak nem szeretek rámászni a másikra, a folyamatos írogatást én annak érzem.


25N

2015. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, meg vagy húzatva? Talpaljon a halál! Na pont az olyan beállítottságú nőkért nem teszek keresztbe egy szalmaszálat sem. Nem éri meg. Részemről legyen 50-50% az arány, hogy ki hogy keresi a másikat. Én sem akarok a nyomulósok táborában landolni. Utálom, ha a másik nem tesz annyit bele legalább, mint én és ez az elején is hamar kibukik. Nincsenek nagy elvárásaim, de ez pont az.
2015. okt. 15. 15:12
 9/25 A kérdező kommentje:
#6-nak szántam a választ.
2015. okt. 15. 15:12
 10/25 A kérdező kommentje:
#7: Ez a hozzáállás egy magamfajtának épp elég, hogy a kedvem szegje. :\ Mert ha belegondolsz én is ugyan ezt érzem a túloldalon. Sosem gondoltok bele a másik fél oldaláról?
2015. okt. 15. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!