Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Titokban járni valakivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban járni valakivel mennyire lehet faraszto és meddig lehet ezt csinalni? 17/L

Figyelt kérdés

Ő már nem tini, dolgozik stb.

Kb fél órára lakik innen.

Én semmiképp se mondom el itthon hogy van valakim, csak úgy lehetne megoldani hogy este kiszokok hozzá de ez szerintem nagyon fárasztó lenne.... Mindig csak este tudnánk találkozni este nem is lehet már semmit közös programot csinálni bulizasob kívül én meg nem megyek bulizni.


Szerintetek milyen lehet titokban lenni valakivel? Nagyon rossz?


2017. febr. 2. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy már dolgozik egyből egy 40 éves faszira kell gondolni? Meg azért mert már nem tini...egy 20 éves sem tini...

És amúgy meg lehet oldani a titkos kapcsolatot, szüleidnek mondhatod azt, hogy valamelyik osztálytársaddal mész délután vagy hétvégén valamerre, és nem muszáj minden nap együtt lenned pároddal mert az már elég feltünő lenne...

2017. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg titkolózol,addig nem vagy érett egy kapcsolathoz. Mit jelent nálad,hogy nem tini? Biztos túl nagy lánynak érzed magad.
2017. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huszonéves nem 40 első te meg nem vagy normális
2017. febr. 2. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne titokban tartani a kapcsolatotokat? Szerintem a szüleid előtt fölösleges titkolózni előbb-utóbb fény derülne rá és akkor még rosszabb lenne.
2017. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Huszonéves... most mindenki okosabb lett. Ha mondjuk 21 éves még hagyján,de arról ne álmodozz,hogy 27_28 körülieknek pont te vagy a megfelelő. De az egész hozzáállásod alapján neked 12 éves barát való.
2017. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!