Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Mit tegyek ellene?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és amikor olyan lánnyal beszélgetek aki nm jön be nagyon zavarban vagyok, nem tudom soha mit mondjak, viszont ha olyan lánnyal beszélgetek, aki tetszik órákig tudok vele beszélgetni akár egy baráttal.

15/F



2017. febr. 2. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy gond lenne, ettől nem leszel te rossz ember.

Én is szívesebben beszélek olyannal aki valamilyen módon tetszik. Mással vagy nem tudok, vagy minek?

2017. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem alapvetőrn normális, bár szerintem egy kicsit hülyén van megfogalmazva. Én személy szerint, ha olyan lánnyal beszélek, aki nem jön be, akkor nem igazán próbálom fenntartani a beszélgetést. Barátságosabb természetem van, és szoktam viccelődni, de ez inkább ilyen beidegződés, és nem kifejezetten rajongok a nem tetsző lányok társaságért. NE ÉRTSÉTEK FÉLRE!

Ha nem tetszik egy lány, az nem azt jelenti, hogy nem becsülöm meg, kerülöm, stb... De ha valaki tetszik, akkor egyszerűen csak úgy úszok a témákban, ezáltal is életbentartva a beszélgetést.


Note: Természetesen a lány barátaimmal szeretek beszélgetni, annak ellenére, hogy nem tetszenek. :)

2017. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, pont ugyanez van velem is, csak én sose tudom, hogy egy olyan személlyel aki nem jön be hogyan fejezzem be a beszélgetést anélkül hogy megsértődjön.
2017. febr. 2. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!