Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy emiatt rosszul érzem magam? Mit tegyek ellene? 13/l

Figyelt kérdés
Szóval...A barátaim közül már szinte mindenkinek volt/van barátja(van akinek 4 is volt már). Akiknek nincs,azok éppen most ismerkednek fiúkkal.Én pedig itt ülök egész nap magamban,suliban pedig folyamatosan a cuki fiúkról kell hallgatnom a történeteket.(örülök,hogy örülnek,de azért van egy határ.Érzékeltetni akarják velem,hogy nekik mennyire jó,hogy nincsenek egyedül,mert van fiújuk.)Egyre jobban elhanyagolnak,nem foglalkoznak velem:|. Néha észre sem veszik,hogy ott vagyok.Az osztály fiú többségétől is megkaptam,hogy egy kövér kis senki vagyok...Eddig nem zavart,hogy nekem nem volt barátom,mert szerintem még eléggé korai és ráérne még bőven...Csak épp megkapom,hogy kövér vagyok meg csúnya,és nem kellek senkinek...Cikiznek is amiatt,mert nincs fiúm. És kezdem azt érezni,hogy igazuk van. Eléggé rossz érzés,hogy mindenkinek mozgalmas,és boldog élete van,én pedig kilógok a sorból,mert csúnya vagyok.Legalábbis a környezetem szerint.Szerintetek mit tegyek,hogy ne érezzem magam egyedül,és ennyire rosszul? Már tanácstalan vagyok.A válaszaitokat előre is köszönöm:)
2016. okt. 22. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg figyelmen kívül hagyni a beszólásaikat! Ez csak őket minősíti! Hidd el! Idővel, de rátalálsz egy olyan fiúra, akit nem érdekel, hogy hogy nézel ki! Ne felejtsd el! A szépség nem tart örökké! Remélem segítettem! :)
2016. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz ezzel, fiatal vagy még ehhez. A kritikákkal se törődj: mindenkinek más féle lányok tetszenek, valakinek a vékony, valakinek a teltebb. Ne hallgass olyan emberekre akik nem tudnak értékelni.
2016. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük, buták, hogy gúnyolnak. Meg tudod, az óvodában szoktak úgy udvarolni a fiúk, hogy gúnyolták a másikat :) Meg lehet, hogy itt csúnyának tartanak, ha majd elmész tovább tanulni, ott meg nem leszel az.
2016. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az hogy nem volt barátod nem baj ha te nem érzed szükségességét(ami a leírásod alapján így van) szóval eddig jó. csúnyaság relatív dolog ezzel ne foglalkozz. a kövérségről meg öszinte leszek jelenleg még nem kell vele foglalkozni de ha mész középsuliba lehet jobb lenne ha vékonyabban mennél oda és úgy ismernének meg. oké h van akinek a kövér lányok tetszenek mert tényleg van ilyen de elég elenyésző mennyiség. mint a pasik nagyrésze a szép vékony modelleket nézegeti addig a lányok is a kigyúrt ilyen olyan helyes pasikat.
2016. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ELjön az igaz. Csak várni kell rá.
2016. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 wonder13 válasza:
Figyelj ne foglalkoz velük nem kell te másra halgas azért hogy nagymeno legyél mindig légy önmagad és ne nézd le magad senkiert ! Nem éri meg le nézd magad !!! Aba mi dicsekvés van hogy egy lánynak Menyi barátja volt csak kimutatja hogy viszket neki de az ilyen noket csak kihasználják a fiúk ! tapasztalatból mondom .
2016. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt egy dologról tudsz tenni, az pedig az alakod.

Kezdj el eljárni konditerembe, figyelj az étkezésedre, ha komolyan csinálod olyan alakod lesz hogy elég sok fiút megkaphatsz.

Mellesleg még egészségesebb is mint elhízva lenni, csökkentheted bizonyos egészségügyi problémák kialakulását. Kemény munka lesz, de megéri hidd el. :)

2016. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szervusz elvtárs. :D Én is hasonló problémákkal "küzdök", bár engem teljesen hidegen hagy az,hogy piszkálnak emiatt.Úgyszint 13 éves vagyok,rám is próbálják erőltetni a környezetemben levők ezt a "pasizás" dolgot,ahogy ők hívják. Ne foglalkozz a kritikákkal,értékelni fogja még egy srác,hogy nem kell számológépet használnod ahhoz,hogy kiszámísd,hány barátod volt már. A beszólásokat azért kapod,mert ők a saját viselkedésüket tartják normálisnak,holott mindenki jól tudja legbelül,hogy inkább a te gondolkodásmódodról kellene példát venniük. Szóval egyszerűen engedd el a füled mellett ezeket a megjegyzéseket,és gondolj arra,hogy értékes vagy. :)
2016. okt. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az osszes valaszt. Nagyon sokat segitettetek:D. Feldobtatok a napomat ezzel a sok-sok segitseggel.Megfogadom a tanacsaitokat.*^*
2016. okt. 23. 09:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Elolvastam az első két mondatot.

Szóval. 13 évesen inkább tanulj, és ne a párkapcsolaton járjon az eszed.

Tudom, klissés egy válasz, de na. Érted :P

2016. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!