Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl vastag a lábam, tudok...

Túl vastag a lábam, tudok ellene valamit tenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én szerintem teljesen átlagos test alkatú vagyok, két bajom van, az egyik hogy eléggé szűk a vállam, de ez igazából nem a legnagyobb gondom, hanem az hogy nagyon vastag a lábam. És eléggé rossz hogy felül teljesen normális, amikor meg lenézek egy rinocéroszt látnék :( Ezért nincsen bokám sem, az meg hogy boka süllyedésem van az meg csak dob rá. Hogyan tudnám lefogyasztani a lábam?

2016. dec. 11. 21:55
 1/6 anonim válasza:

Sajnos ez adottság.

Én is felül xs-es vagyok, lent meg l-es.

Ha fogyok, fül vézna, lent normál. Sajnis ez alkati kérdés. Max felüre lehet súlyzos edzéseket végezni, lábra meg kardiózni.

Nekem ez valamennyit segìtett.

2016. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okés, köszi
2016. dec. 11. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg fogyni, ha felül nem igazán van szír akkor lentről is elkezd majd lemenni a felesleg.

Viszont emellett fontos lenne a hangsúlyos felsőtest edzés,hogy ne legyél nagyon vézna!

2016. dec. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vádligondok, ismerős. Egyszer kipróbáltam, addig fogytam míg minden csontom kilátszott, minden ismerős rémüldözött, többen rámszóltak, hogy fejezzem be, utólag elmondták, hogy nagyon aggódtak, hogy rákos vagyok... na mindegy, szóval tényleg igazán sovány voltam, de a vádlim arányaiban ugyanúgy idomtalanul vastag maradt, kb. ugyanakkora, mint a combom, ami viszont normál méretű. Apámtól örököltem egyébként. Nincs mit tenni, el kell fogadni, nem lehet lefogyni a vádlidat egyszerűen.
2016. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak bíztatásként írom, pasiként: nekem kifejezetten tetszik az olyan alkat, amit írtok: felül (váll, derék) vékony, de telt, sőt vastag lábak, vádlik. És szerintem az ilyen "körte" alakot viszonylag sok pasi kedveli!
2016. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
miért hiszi azt mindenki hogy lány vagyok? xd
2016. dec. 13. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!