Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek még mindig tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még mindig tetszem neki?

Figyelt kérdés
Röviden annyiról van szó, hogy 3 éve az egyik osztálytársam (egyben a legjobb barátom is) szerelmet vallott, de én visszautasítottam. Akkor nagyon rossz volt köztünk a kapcsolat, de igyekeztem megbékíteni, mert hiányzott a társasága. Nem hajlott nagyon a haverkodásra, viszont kibékültünk. Úgy egy fél éve újra ő is elkezdte keresni a társaságomat. Egyfolytában dicsérget, viccelődik, illedelmes. (Múltkor például az egész osztály előtt legyönyörűzott) Soha nem csinált ilyeneket, és más lányokkal még most sem csinál. Szerintetek? Nem szeretném megint elveszteni, viszont soha nem tudnék rá "úgy" tekinteni. 17/L

2017. febr. 3. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudnál "úgy” tekinteni rá, akkor szerintem semmi értelme sincs eröltetni vele a kapcsolatot. Viszont az én véleményem szerint sosem müködik egy fiú és egy lány között a barátság mivel úgy is az lesz a vége, hogy annyira összemelegedtek, hogy beleszerettek egymásba. És a rosszabbik eset amikor csak az egyik a másikba viszont a másik nem az egyikbe, mint nálatok. Szerintem a ti kettőtök kapcsolatában így nincs jövő mivel az egyik mindig többet akar majd a másiktól. Csak annyit tudok mondani, hogy semmiképp ne menj bele egy olyan kapcsolatba amit nem akarsz.
2017. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

Igazából én sem hiszek a fiú-lány barátságban. De úgy éreztem, hogy azok után amin keresztülmentünk talán meg tudnánk oldani. Neki is volt már azóta barátnője (bár szakítottak), reménykedtem. Egyszerűen hiányzik, viszont ha ez az ára, talán azt kellene tennem amit mondtál.

2017. febr. 3. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!