Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet a viselkedése?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet a viselkedése? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe már nagyon régóta szerelmes vagyok, és most úgy tűnik ő is észrevett! Viszont nem tudok kiigazodni a viselkedésén! Szünetekben sokszor néz (távolról), meg rám mosolyog, de amikor kicsit közelebb vagyunk egymáshoz, akkor csak lehatja a fejét és rám sem mer(?) nézni. Plusz, úgy érzem kerül! Direkt a másik ajtón megy be a sulinkba, mint amelyiken én, és a folyosón is, ha meglát inkább bemegy a terembe. Nem tudok kiigazodni rajta! Segítsetek!

2017. febr. 4. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Töketlen/nem érdekled igazából és el akar kerülni. Hidd el, akit érdekelsz, az keresni fog.
2017. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok csak egy lánnyal, menj oda hozzá szerintem, baj nem ehet belőle :D 17/f
2017. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Odamennék én szívesen, csak az a baj, hogy a haverjai állandóan körülötte vannak...
2017. febr. 4. 10:38
 4/4 anonim ***** válasza:
figyeld meg, és pl akkor menj oda hozzá amikor wc-re megy. Akkor csak nem a haverjaival megy (ha igen, akkor van egy rossz hírem ;))
2017. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!