Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 éves vagyok és ez az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok és ez az első komoly kapcsolatom. Ezért nem tudom, hogy mi számít normálisnak és mi nem, de szerintem a párom viselkedése elég bántó és nem éppen "normális". Szerintetek? Részletek alul

Figyelt kérdés

A párom nagyon jóba van a volt barátnőjével akivel 7 évig voltak együtt. Továbbra is tartják a kapcsolatot és egy-egy találkájuk után mindig boldogan meséli nekem, hogy mennyit nevettek és milyen jól érezték magukat.

Aztán vagy egy lány akinek nagyon tetszik a párom és az sem érdekli, hogy én vagyok neki, mindenképpen rá akar mászni. Sokszor volt, hogy meg akarta csókolni a páromat, de a párom elhajolt előle. Ennek ellenére heti szinten beszélnek meg találkát egyik-másik sörözőbe és órákig ott dumálgatnak. Azt mondja szereti a társaságát, mert jó fej.



2015. ápr. 16. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudod őszintén elmondani a barátodnak, hogy ez téged bánt? Magától nem fogja észrevenni, ha még mindig csinálja. Ha meg mondtad neki és továbbra is folytatja, otthagynám.
2015. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Rézfacú_Bagoly ***** válasza:
95%
Szerintem téged csak egyfajta barátnak, tartalék barátnőnek tart. Magamból kiindulva, ha valakit szeretek, más nőre rá sem nézek.
2015. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szokta kérdezni, hogy féltékeny vagyok-e én én elmondom neki, hogy igen, bánt kicsit a dolog. Erre felteszi a kérdést, hogy akkor ne találkozzon vele többet? Mert megteszi szívesen, mert neki csak én létezek, de akkor ő is bármikor megvétózhatja az én barátaimat. Viszont én nem akarom, hogy bármelyik barátnőmet is elhajtsa tőlem.
2015. ápr. 16. 16:43
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Akkor jogos, amit mond, hogy megvétózhatja a barátaidat, ha neked meg pasi barátaid vannak. Egyébként nem ugyanaz a kettő.
2015. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nekem nincsenek fiú barátaim, egy van akivel kéthavonta egyszer találkozom és ő is meleg. Csak barátnőim vannak.
2015. ápr. 16. 16:47
 6/12 To7ka ***** válasza:
100%

Nem figyeltél utolsó arra, hogy megvétózhatja a "barátNŐIMET". MIII???? Szóval ha Te beleszólsz, hogy ne csajozzon orrba-szájba melletted, Téged elfog tiltani a LÁNY barátaidtól?:D


Ez egyáltalán nem normális, nagyon ajánlom hogy egy olyan pasival próbáld megtapasztalni egy kapcsolat szépségeit aki tisztel (ez nem), és jól érzed magad mellette (ez mellett így ne érezd magad jól, ez nem normális..). (sose ez-ezek embereket, de ez ez...)

2015. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért nehogy már ne lehessenek ellenkező nemű barátai, csak mert te vagy neki...


Nem az a lényeg, hogy ki próbálkozik be nála és ki nem, hanem az, hogy ő nem megy bele. Nem bízol a párodban, féltékenykedsz a barátaira. Ha ezeket a hisztiket neki is előadod, és nem veszel vissza, előbb utóbb megunja és kidob.

2015. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tegnap este is elment bulizni ezzel a lány barátjával, éjjel írt sms-t, hogy ott alszik nála, mert még elmennek ide-oda iszogatni. Még nem jött haza, most beszéltünk, azt mondta nem történt semmi. Házisárkány vagyok? Mert ha igen, akkor visszaveszek magamból. Vagy természetes h zavar a dolog?
2015. ápr. 17. 10:01
 9/12 anonim válasza:
100%

Na jó, ez már rohadt húzós! :D

Komolyan? Hogy ott alszik nála, mert..., mert még elmennek erre-arra... aha, szóval onnan biztos nem tudott volna hazasétálni... áhhh, ugyan.

Jó, oké, tegyük fel tényleg nem történt semmi. De ennek nem úgy kéne működnie, hogy legalább felhív, hogy gond lenne-e, és ha nem vagy nyuszi hozzá, akkor megmondod, hogy jobb szeretnéd ha inkább veled aludna?!

Értem én, hogy jóba vannak, nekem (lányként) főként fiú barátaim vannak, de ha volt barátom, soha nem aludtam velük/náluk akármennyire csak! barátok voltunk, mert tudtam, hogy nem örülne neki a pasim, és ezt tiszteletben tartottam.

Szóval nem, ez nem normális.

2015. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem a tulajdonod, csak az épp aktuális párod, és nem kell engedélyt kérnie ahhoz, hogy egy barátjánál ott aludjon.


Mennyire komoly ez a kapcsolat? Együtt éltek, vagy csak járogattok?

2015. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!