Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel bizonyítsam a folyton...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel bizonyítsam a folyton féltékeny barátomnak hogy csak őt szeretem?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha zsarolgat akkor nem tudod neki bizonyítani. Ha pedig azt akarja hogy bizonyítsd be akkor nem szeret...

Ne bizonygatsd ;)

2017. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sanyinak ***** válasza:
76%
Szerintem se bizonygasd. Annak kell magyarazkodnia csak, aki bunos. Ha nincs alapja a feltekenysegenek, akkor a hiba az o keszulekeben van.
2017. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem teljesen értek egyet az első válaszolóval. Hiszen ha szeretünk valakit, akkor az illetőt nem akatjuk elveszíteni, ezért mindig is lesz bennünk egy kisebb-nagyobb féelem ezzel kapcsolatban. A férékenység egy nagyobb forma, és pont hogy a szeretetből fakat (és a bizonytalanságból, félelemből).

Miért féltékenykedik? Úgy lehetne igazán hasznos választ adni, ha ismernénk a helyzetet :)

2017. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Mi van veletek válaszolók? Most tényleg arra bíztatjátok a kérdezőt, hogy szarja le, hogy a párja szenved, merthogy az ő baja? Mi a retek?? Szerintem az lenne a normális, ha kölcsönösen segítenék egymást ilyen téren. Bizonygatni alapvetően tényleg felesleges. De nem azért, mert le kell le kell szarni a másikat, hanem azért mert egyszer be kell bizonyítani, és kész. Ha valaki féltékeny, akkor annak oka van. Szóval kérdező megpróbálok majd segíteni, ha részletezed egy kicsit :)
2017. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

A féltékenység a bizalom és önbizalom hiánya.

Nem bízik benned és nem bízik magában, hogy meg tud tartani.

Neki kéne váltania gondolkodámódján, te hiába bizonygatod, ha eleve nem hisz neked.

Nem ártana leülnötök egy komoly beszélgetésre.

2017. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jobban kellene ismernunk a kapcsolatotokat, milyen ember valójában a barátod.

Mióta vagytok együtt?

Mióta feltekenykedik?

Kire féltékeny?

Nyilván önbizalomhianyos a srác, de kérdés mi van mögötte... szerintem ne bizonygass semmit.

Mond el neki, ő a barátod, nem véletlenül vagy vele, nem pedig a szomszéd Józsival.

2017. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 jani273 ***** válasza:
42%
avval hogy minel hamarabb ott hagyod ha jot akarsz magadnak.
2017. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
80%
Gondolom mar mondtad neki, es bizonyitod, hogy szereted. Ha ez nem eleg neki, akkor az baj. Vannak korosan feltekeny emberek, nekem egy dedapam volt ilyen, tonkretette a sajat es dedanyam eletet is. Tudta, hogy a felesege megbizhato, de betegesen feltekeny volt, meg oreg korukban is. Ez megmergezhet egy kapcsolatot, ezert nem bizonygatni kell, hanem leulni vele komolyan beszelni, hogy biznia kell benned. Ha komolyabb a gond, akkor viszont neki kellene pszichologushoz mennie, mert ez neki es neked is rossz.
2017. febr. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
80%
Egy egészséges féltékenység a szerelem jele, s erről a másik fél gyakorlatilag nem tud. Ha a féltékenység napi probléma, megmérgezi a kapcsolatot, együttlétet, akkor betegség. Az ember azért észlény, hogy felülkerekedjen az ösztönös jelenségein. Ha nem megy ez a barátodnak, akkor kiteheted a lelked, akkor sem fog sikerülni a meggyőzés!Kivétel, ha a viselkedésedben vannak olyan momentumok, amelyek féltékenységre adnak okot.
2017. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Ne keverjük össze a féltést a féltékenységgel. Én 22 év együttlét után is féltem a kapcsolatomat, de sosem voltam féltékeny. Nincs bizalomhiányom, sosem féltem, hogy nem leszek elég jó neki és 100%-osan megbízom benne. Ha mégis megcsalna, megcsalnám, az nem azon múlt, hogy hogyan bíztunk meg egymásban. Sőt, ha valaki állandóan azt dörgölné az orrom alá, hogy fingok, egy idő után tuti finganék.


Szerintem ne bizonygass. Eleve az bizonygat, akinek van vaj a füle mögött. Ha nem bízik meg magában, ha nem tartja magát elég jónak hozzád, akkor ezt kezeld, de ha nem megy, akkor vagy élj így (nem ajánlom), vagy lépj. Nem jó olyan emberrel élni, aki miatt vissza kell fojtanom magamat, hogy nehogy neki rossz legyen. Akkor hogyan adnám önmagam egy életen át?

2017. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!