Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S ti ezt értitek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S ti ezt értitek?

Figyelt kérdés

15/L

Van egy srác akit ugymond fbről ismertem meg. Beszéltünk talit és Találkoztunk, nekem minden tetszik benne, nagyon az esetem.:) a tali után irogattunk szivek meg stb. De egy idő után nem nagyon irt. Gondoltam nem vagyok az esete ennyi. Aztán rámirt hogy talizzunk még, mondtam hogy oké. Aztán Csetelünk és ez a tali annyiba maradt mert egyikőnk se irt hogy hol,mikor. Aztan megint nem írt több ideig. Viszont most azt csinálja hogy minden hónapban rámir mi újság. Annyira összezavar. Most nekem kéne megkerdeznem hogy talizzunk e? Rajtam a sor? Vagy ha nem vagyok az esete, miért ir egyáltalán?

Köszi a segitseget.



2017. febr. 5. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

En személy szerint lany vagyok, de ugyanezt csinálom egy fiúval (tehát a Te sztoridban en vagyok a fiu).


Régen jártam vele, de szakitottam is, mert nagyon lekezelő volt velem. En voltam a cigány, meg a büdös kurv a. Aztán nagyon megbánta, ujra összejöttünk, na ekkor mar teljesen normális volt, látszott, hogy szeret engem. 


Aztán elköltözött, es az idő múlásával egyre távolabb kerültünk egymástól. Igy szakítottunk. :/


Aztán egy év múlva rájöttem, hogy meg mindig Őt szeretem. Rairtam. Mar nem tudom hogyan, de kilyukadtunk oda, hogy meg mindig szeret engem. Nem akartam neki elmondani, hogy en is igy érzek, mert a távolság ismét megölte volna a kapcsolatunkat. Aztán ujra eltavolodtunk.


Később ismét rairtam. Itt bevallottam neki en is az érzéseimet. Meg O is szeret engem. *-*


Régen az volt az egyik ok, amiért meg szakitottam vele, mert nem tudott velem rendesen beszelni (chaten). Es azt hittem, hogy, megvaltozott, de nem :/. Szóval megint eltavolodtunk es most itt vagyok, de mar nem szeretem (sok idő eltelt mar).


Nem akartam összezavarni, de en is össze vagyok zavarodva. Néha ugy érzem, hogy szeretem (ilyenkor rairok), néha meg ugy, hogy nem (ilyenkor van az "eltávolodás" rész).


Szóval lehet, hogy a fiu veled igy van. Régebben szeretett, de mostmár nem tudja. Amikor ugy érzi, hogy szeret, rádír, mikor meg nem, akkor eltűnik.


Ne haragudj, ha hosszú lett, de ha mar en is egy példa vagyok, azt le kellett írnom, hátha segítek. 😉

2017. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!