Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem, belém szeretett a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, belém szeretett a legjobb fiú barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már régóta nagyon jóban vagyunk, nagyon sok mindent meg tudunk beszélni, együtt viccelődünk, egymás vállán sírunk. Viszont az utóbbi időben, ahogyan egyre mélyült a barátságunk, észrevettem, hogy valami megváltozott. Azon kaptam többször is, hogy engem néz, olyan szerelmes nézéssel (vagy valami olyasmi). Mostanában nagyon sokat ölelget, puszit ad, volt, hogy megfogta a kezem. Egyszer valahogy úgy alakult, hogy együtt aludtunk, akkor is végig szorosan ölelt, simogatta a hajam, puszikat adott. Én pedig teljesen összezavarodtam. Nyilván jól esik, hogy ezt csinálja, ugyanakkor kicsit félek attól, hogy járni akar majd velem. Mert én még nem vagyok biztos az érzéseimben, viszont szórakozni sem szeretnék vele, semmiképp nem akarom megbántani. Egyszerűen fogalmam sincs, mit tehetnék? 17/L

2017. febr. 5. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
kivered neki és lenyugszik.
2017. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg konkrétan nem lép, addig semmi dolgod. Valószínűleg tetszel neki, de amíg csak jeleket ad, addig neked nem feltétlen "kötelességed" ezeket úgy értelmezni, vagy reagálni ezekre. Neki kell lenni az elsőnek aki ezt elmondja. Ha pedig elmondja, csak akkor kell majd reagálnod. Addig van időd lerendezni leányos küzdelmeidet magadban. Ha meg úgy lép, hogy ez még nem történt meg, akkor megmondod neki, hogy neked időre van szükséged. Ennyire egyszerű. 18/f
2017. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es jól mondja.

Tisztázd magadban. Pl:hogy el tudnád-e magad képzelni mellette? Vagy eseteleg inkább más mellett lenne jobb?

Ha a srác pedig bevallaná az érzéseit és te is hasonló érzésekre bukkantál,akkor ne hagyd elmenni. Lehet,hogy egy nagyon jó társat hagysz elmenni.

2017. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi :)
2017. febr. 5. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!