Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a legjobb barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legjobb barátom miért távolodott el? És szeret/szeretett egyáltalán? SOS PLS! 17/L

Figyelt kérdés
Mindketten parkapcsolatba elunk. O tobb mint 2 eve, en tobb mint masfel eve... o az elejen nafyon sokszor mondta h miert nm ismertuk meg egymast elobb es szepeket irt nekem fb-n is... nagyon sokat beszeltunk hajnalokig....a szemebe oly sokszor el lehet veszni....sokszor ert hozzam, racsapott a combomra meg ilyenek...aztan szakitottam a baratommal(es miutan elmondtam neki osszejottem csak heccbol egy csavoval, mert fajt h ezt mondta->) es elmondtam neki h tetszik es o akkor csak annyit mondott h tudjuk kezelni a dolgot.... hianyzik nagyon... azota alig beszelunk...lehet h meg mindig szeretem- ujra osszejottem a volt pasimmal- vagy csak azt hiszem.... miert....
2015. szept. 13. 00:14
 1/4 anonim válasza:
Valószínű , hogy még mindig szereted , nem biztos , hogy csak azért mert tetszik neked lehet azert is mert a legjobb barátod azt azert nem olyan könnyű elfelejteni . Szerintem azert távolodtatok el mert neki fájt h a barátod után össze jöttél heccből egy fiúval .
2015. szept. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy te elrettentő példa lennél a kapcsolatra vágyó srácoknak...

Szerintem te is tudod, miért távolodott el.

2015. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na jo en nem azt kertem h engem elemezz... ha nm tudsz ertelmeset irni legyszi ne irj. Koszi.
2015. szept. 13. 23:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne neked álljon már feljebb légy szíves..Nem tehetek róla, hogy nem veszed észre magad.

Ahogy arról sem, hogy az értelmi szinted odáig jutott el, hogy heccből összejössz srácokkal és játszol az érzelmeivel...aztán meg összejössz a volt barátoddal, közben a másikat szereted. Te egy igazi buta pi.csa vagy, úgy hogy ne igazán nyilvánulj meg többet :)

2015. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!