Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá arra aki tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá arra aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon bejön szóval az lenne a kérdésem hogy hogyan írjak rá?Néha ki szokja írni facebookra hogy "Valaki beszélgetni?"És ha rá írok hogy szia vissza ír hogy szia meg kérdezem hogy mizu azt mondja rá hogy semmi és ezután milyen témát hozzak fel hogy ne legyek túl unalmas?Élőbe ritkán szokunk beszélgetni de akkor is csak egy két mondatot.De lehet hogy tetszem neki mert folyton becézget mosolyog nevet a vicceimen néha azon kapom hogy engemet néz meg ha egymás mellet ülünk akkor zavarba van de az is lehet hogy én értem félre.

2017. febr. 5. 18:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Felejtsd el a mizut, kérdezd meg hogy hogy van? Milyen napja volt? Ha reggel beszélsz vele akkor hogy aludtál? Mik a tervek a hetvegere? Ha nincs semmi nyugodtan elhivhatod esetleg moziba vagy kajázni. Viszont csak ketten menjetek.
2017. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És utánna?:D
2017. febr. 5. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ha te még ennyire sem vagy talpraesett akkor felejtsd el még egy jó pár évig, hogy barátnőd lesz. Hány éves vagy? Kérdezgesd, hogy pl. milyen filmeket szeret, mi történt az nap a suliba vagy ilyesmi... 14/F
2017. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha megtaláljátok a közös hangot és van közös témátok akkor már jó úton haladsz, de ha nincs téma akkor szerintem hagyd a francba.
2017. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy írj ra arra, aki tetszik? Fogod a kis IPhone 6+-odat, megmozdítod az ujjaid, bemész mondjuk Viberbe, mert az ma mindenkinek van, kikeresed azt, aki tetszik neked es irni kezdesz a feljövő billentyűzeten. De ezt mar biztos tudod, hisz a mai gyerek telefonnal a kezében születik. Sok sikert! 👌
2017. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!