Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megint én írjak rá, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint én írjak rá, vagy mostmár neki kéne? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban akivel alakul köztünk valami. Ezt érzem különböző jelekből (szemezés,sokszor hozzámér,megölel,nevet a rossz vicceimen is) Sokat beszélgetünk mind élőben, mind facebookon. Van, hogy néha élőben ő kezdeményez beszélgetést, meg mondja, hogy üljünk együtt a közös óráinkon, azonban facebookon az utóbbi 6-7 alkalommal én írtam rá. Szerintetek még mindig nekem kéne írnom vagy várjam meg, hogy érezze a hiányomat és ő írjon nekem?

2017. jan. 9. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Na hát szerintem, ha ennyire fontos a kapcsolatban a facebook akkor az már régen rossz.

A helyedben biztos, hogy nem írnék neki (mármint ennyiszer), szerintem jobban jársz tényleg ha megpróbálod kitapogatni a szándékait hogy mégis mennyire vesz komolyan ilyesmi.


Jobban jártok, ha inkább élőben beszélgettek többet...ha meg nem keres akkor nem is kell vele foglalkozni, mert akkor csak egy energia vámpír én már csak így hívom ezeket a csajokat/embereket akiket folyton "noszogatni" kell.

2017. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem várd meg hogy ő írjon hátha megijed hogy valami baj van akkor csak aggódik irántad.
2017. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy pár napot, hogy írjon. Viszont élőben beszélgess és legyél vele minél többet.
2017. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!