Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mit gondoltok arról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roll55 kérdése:

Lányok! Mit gondoltok arról hogyha egy fiú névtelen szerelmes levelet, verset ír nektek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tök cuki
2017. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd megszívod, mikor odamegy a lány a kiszemeltjéhez, és áradozik neki, hogy ez biztos te írtad. A srác meg csak rávágja hogy "Iiigeen", és a csaj meg tökre el van olvadva. Te meg szépen ezt végignézed...
2017. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem spec nem tetszik. Aranyos LENNE ha nem lenne dedós módszer. Szerintem sokkalcértékelhetőbb ha egy srác udvarias ,kedves és bókol annak aki tetszik neki pláne szerlemes belé.
2017. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz odamenni, akkor legalább írd alá! Egyébként szerintem a legtöbb lánynak jobban tetszik, ha egy fiúban van annyi bátorság, hogy odamenjen hozzá, és elhívja randizni.
2017. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez nem komment, csak FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ XDDDD #2 azt elképzeltem és azt a K.... XD micsoda szívás már, szegény srác ott süllyedne el a földben XS

Ment a zöld pacsi :D

2017. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én akkor örülnék, ha a kiszemeltem írna:P
2017. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A levél jó ötlet, mivel van ideje gondolkodni a dolgon, nem állsz előtte választ várva és nem érzi magát sürgetve.

Ha nem írod alá, akkor minden szembe jövő fiúnál eszébe fog jutni és elképzeli vele, aztán a következővel... Vajon ki volt? Ha valaki egy cseppet kedvesebb, mint előtte volt, akkor pedig szinte biztos lesz abban, hogy ő írta. Ha ezután sem lépsz, akkor gyávának fog gondolni, és csalódni fog benned-ha nem is tudja ki vagy.

2017. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cuki...én örülnék neki és ha később bevallod neki,el fog olvadni ❤❤❤
2017. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!