Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Benneteket megriasztana egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket megriasztana egy névtelen, , szerelmes'' levél, vagy tudnátok neki örülni?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nőbe, aki szerintem nem leszbikus, szóval nem lesz köztünk semmi. Viszont ott motoszkál a fejemben, hogy kamu e-mail címről írnék neki egy mailt névtelenül. Nem akarom megírni neki, hogy szeretem, tehát nem klasszikus szerelmes levél lenne. Csak volt pár kritikus helyzet, amikor sokat segített nekem, és meg akarom neki írni (persze olyan konkrétumok nélkül, hogy rám ismerjen) , milyen csodás embernek, és csodás nőnek tartom. Én ezt így szembe, névvel nem akarom neki elmondani, mégis szeretném, ha tudná, mert szerintem jót tenne neki. Szóval az ilyesmi névtelen jellege miatt ijesztő, vagy akár örülhet is neki? 35N

2015. máj. 21. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem névtelenül ne. Csak gondolj bele, hogy te kapsz egy ilyen emailt/levelet. Kicsit ijesztő, legalábbis számomra az lenne. Ha mindenképp el szeretnéd Neki mondani, akkor mondd meg így neki. Véleményem szerint nem teljesen érthető közeledésnek (persze ha az ember túlgondolja a dolgokat akkor majdnem minden vehető bóknak és udvarlásnak). Hidd el, a jó szándékban semmi rossz nincs! :)

További szép napot!

2015. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az email az olyan rideg. Érzed te is, hogy ez azért kissé creepy, nem? Azért érződik annak, mert az email az egyik létező leghivatalosabb levélforma.


Ha már érzelmes levelet írsz (magyarázhatod a bizonyítványt, de ez akkor is az), akkor tessék mindezt kicsit emberibb formában tenni.


Én mondjuk tuti írnék neki egy kinyomtatott levelet, és tennék mellé valami csokit vagy ilyesmit és becsempészném neki valahová.

2015. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azokat is, amik privátban jöttek. Nem fogok neki ilyet írni, meggondoltam magam. Valami olyasmi szitut képzeljetek el, mintha gyógytornász lenne, vagy ilyesmi. (nem az, de ahhoz hasonló). Egyszer-kétszer volt módom vele privát beszélni, és úgy érzem, nem tudja, milyen nagyra értékeli mindenki a munkáját, és nem tudja magáról milyen fantasztikus ember. Nem tudom neki szóban elmondani, mert egy pillantásomból levágná, mennyire szeretem.
2015. máj. 22. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem, írjál neki.

Ne viccelj már, attól még hogy az email nem megfelelő forma, még valami más formában kedveskedhetsz neki.


Én ismerek gyógymasszőrt, ő pl. gyakran kap a klineseitől valami kis kedvességet (egyértelműen nem olyan jelleggel-ezek 70-90 éves nénik bácsik tolószékben) abban a szakmában ez teljesen megszokott dolog. Mittudomén egy doboz jobb tea, házi sütemény, ilyesmik.

2015. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hm, én kíváncsi lennék rá hogy ki az ha én lennék az érintett :)

szerintem jó ötlet :)

sosem tudhatod hogy egy lánynak milyen hajlamai vannak, az átlagnak tűnő lányok a legdurvábbak :)

35/l

2015. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Végül nagy nehezen rávettem magam, és személyesen sikerült neki odaadnom egy elég beszédes ajándékot. Mármint nem ilyen virág, csoki jellegű, annál kicsit egyedibb. Irultam, pirultam, elmondtam, milyen hálás vagyok, téma lezárva :-)
2015. jún. 6. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!