Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy lány akivel nagyon jóban voltam, de megváltoztak a dolgok.

Figyelt kérdés
Kollégiumba vagyunk mind 3-an. Én, a lány, és szobatársam. 2éve ismerjük egymát, nagyon jóban voltunk egész végig. A làny 1éve szakított a barátjával, nagyon megviselte, én vigasztaltam, én álltam mellette, mikor a tóbbiek lehordták mindennek. A barátnői közül is csak 1 maradt neki, és fiú is csak szinte én. Augusztus végétől minden nap beszélgettünk, találkozgattunk, de nem mertem felé úgy közeledni, mert osztálytársam... Annak ellenére hogy szeretem. (Ezt meg bántam már, hogy nem közeledtem jobban.) Mindvégig minden nap beszélgettünk, majd januárban alig keresett, majd szinte egy szavas válaszokat adott. Ezért én sem írtam rá, nem is kerestem, hogy hiányozzon neki a mindennapos beszélgetésünk.Közös óráinkon elültetett/elült. De a rendes padtársam egy fiú, aki mellrtt ülök(csak csoport bontáskor ültünk egymás mellett a lànnyal, ami heti 8órát jelentett). De nem hiányzoztam neki, elkezdett egy másik osztàlytársammal(fiú) beszélgetni, akin keresztül eljutott a szobatársamig(fiú). Hajnalokig beszélgetnek iterneten, de élőben alig látninőket. 2 hete beszélgetnek és már ott tartanak hogy a lány a becenevét átírta szobatársamnak "szivem"-re. Szerintem mind a 2en kedvelik egymást túlságosam... Ez 2 hét altt történt, miközben velem fél évig beszélgetett. Sok boldogságot kívànt nekem (a lánnyal kapcsolatban) a volt barátja is. Meg is akarták őt tépni miattam(akinek bejövök egy másik lány). Suli közben/koliban heti 4-5x rám pislant, de nem értem miért. Egyre többet sírok miatta, rontok az iskolában, (nem kellene, mert minden tanár kedvel, röplabda csapatkapitány vagyok a suliban, nem ilyen példát kellene nekik mutatni). Nem érzem jól magam sehol, állandóan ő rajta jár az eszem, heti 1-2x vele is álmodok éjszakánként. Ennyi a történet. Mit kezdjek magammal? De főként mit csinàljak a lánnyal? Minden lányt elutasítottam , mert ő érdekel vagyis nem nagyon akarok ismerkedni. Instagramon szerelmes képeket likeogat többször is. Nem értem, megvagyok zavarodva, élőhalott vagyok.

2017. febr. 6. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hm, elolvastam, nekem az jött le ebből, hogy a csajt nem érdekled (már). Szerintem lépj tovább, barátkozz más lányokkal.

Tudom, könnyű mondani, de tényleg az lenne a legjobb, ha továbblépnél.:)

2017. febr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy van egy fiú aki nagyon össze akarja hozni a fiút a lánnyal, de a lány meg nézi őt sokszor. Vagyis a fiút rábeszélik, a lány pedig megkedvelte. Lehet hogy hirtelen felinduló érzelem?
2017. febr. 6. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
14l en azert eleg tapasztalatlan vagyok a temaban de en arra gondolotam hogy alan a tobbi lany miatt kerul teged mert mondjuk megfenyegettek (mivel te tetszel annak a masik lanynak) es a szerelmed megijedt toluk de a szobatarsadon keresztul talan kozelebb szeretne jutni hozzad vagy feltekennye tenni mivel nem tudja mit erzel mert te sem irsz neki. (A suliban azert nem ul gondolom melled mert azt a tobbi lany latja)
2017. febr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Barátnőjétől sok rá az esély hogy tudja... Ezért gondolok arra hogy nem érdeklem őt(már) angolon elült... Mai nap olyat láttam hogy egy szivecskébe bele van rajzolva egy szív bele pedig az ő kezdőbetűje és az enyém(név) szerintem a padtársa írta bele(akivel 1hónapon keresztül interneten rólam beszélt) ö is össze akar(t) minket hozni. Nem hiszem hogy a féltékenységre játszik... :(
2017. febr. 7. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajna bele kerültél a barátzónába onnan pedig szinte lehetetlen kikeveredni.Ami miatt kerül, talán észre vette hogy többet érzel iránta és nem akar megbántani.Ami meg a többi lány "fenyegetését"illeti nem hiszem hogy a neten sem engedik rád írni vagy 7végén is ott állnak felette?Minden esetre kitartást volt hasonlóban részem
2017. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ezért nem értem és nem hiszem hogy ez az oka mert nem felügyelik állandóan... Mostanár én ott tartok hogy a gyerekkel beszélt hogy adnak maguknak egy esélyt... Aztán nem érdekel azóta elkezdtem beszélgetni egy mádik lsnnyal mostmeg tiszta féltékeny... :/

Szóval történnek a dolgok :)

2017. febr. 16. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!