Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha 12 eves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha 12 eves lány letemre a nálam sokkal idősebb fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
nagyon zavar csak egyszerűen nem szeretem a cingar kis eretlen osztakytarsaim

2017. febr. 6. 13:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%
Szerintem ez természetes :) fiuk késöbb érnek mint a lányok . Foleg a mostaniak között nincs egy rendes kinezetu sem. Egyformák , vékonyak . Egy csaj előbb uti le a támadóját mint a pasija ..... Bár ez meg nm azt jelenti h 12évesen egy 20 évessel kéne járni :)
2017. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ebben a korban mindenkinek idősebb jön be..
2017. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ezzel gond, a veled egykoru fiuknak is az idosebb csajok tetszenek :)
2017. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ebben semmi gond, csak azt már kétlem, hogy egy 16-17 éves leállna egy 12 éves kislánnyal:) Álmodozni attól még lehet.
2017. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"cingar"

"Egyformák , vékonyak ."


Véletlenül se az a baj, hogy szellemileg nem elég érettek... Vékonyak! Na igen! Pont ez a legnagyobb baj!


Ha azt mondanád, hogy buták, még megérteném, persze, ez is csak általánosítás, van kivétel. Meg a lányok többségére is igaz ez. De ez, hogy cingárak meg vékonyak. :D Nevetséges probléma.

2017. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
értetlenségét a belsore értettem, kedves utolsó.
2017. febr. 6. 15:44
 7/12 anonim ***** válasza:
És a cingárt mire értetted, kedves kérdező? :)
2017. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

külsőre. külsőre és belsore is éretlenek, ez a véleményem.

kérlek ha csak rosszindulatu kommenteket tudsz itt hagyni menj kerlek

2017. febr. 6. 15:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaja, véletlenül se te vagy rosszindulatú, mikor cingározol...

Nem értem, miért kell minden alkalommal mikor arról van szó, hogy éretlenek a fiatalok (ami sok esetben tényleg igaz) felhozni a soványságot, vékonyságot. Rengeteg sovány, vékony, de érett és ugyancsak sok izmos, kigyúrt, de buta embert ismerek.

2017. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi én 12 évesen én szerelmes voltam egy húszonévesbe bár az a tipikus 1D szerelem volt :"D
2017. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!