Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelent valamit hogy benne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit hogy benne vagyok facebookon a keresési előzményeibe annak a srácnak aki bejön nekem? Ezen kívűl sokszor szemezünk meg ilyesmik de még rendesen nem beszélgettünk?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Tuti jelent valamit! Semmi sem véletlen! igazából attól függ, hogy heti hányszor találkoztok. Ha pl sulis társad vagy valahonnan ismered tuti tetszel neki :)
2017. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:

Egyértelmű elvégre az FB körül forog a világ, ami nincs az fb-n az nem is létezik ami viszont ott van az mind igaz és megkérdőjelezhetetlen!


GYK: Irónia.


24F

2017. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem jelent semmit... Én is szoktam néha-néha szép lányokra keresni...
2017. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is beszélgettek akkor ezt honnan tudod?
2017. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőm teljesen véletlenül látta meg a suliban...
2017. febr. 6. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerösök vagytok?
2017. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nemigazán még szinte nem is beszéltünk de egy suliba járunk és sokszor szokott nézni meg vannak még hasonló jelek de lehet hogy csak bemagyarázzuk magunknakXD(és ha úgy érted akkor facebookon nem vagyunk ismerősök)
2017. febr. 6. 21:27
 8/8 anonim válasza:
Lányok mit össze nem tudtok kombinálni..
2017. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!