Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miután bekapcsolom számítógépe...

Miután bekapcsolom számítógépet odaáig bejön kéken rendesen hogy üdvözöljük de utána elfehéredik kép?

Figyelt kérdés
Ma frissitettem videókártya illesztőprogramját majd ujrainditást kért és azota nem jó csökkentett mód hálozattal müködik itt letöröltem illesztőprogramot de akkor sem szünt meg probléma valaki?

2015. aug. 5. 20:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és most ez típus ,Intel G41 Express lapkakészlet 1.1 verzió
2015. aug. 5. 20:46
 2/11 anonim ***** válasza:
rendszer-visszaállítás? Esetleg szedj le egy régebbi drivert és azt telepítsd fel csökkentett módban.
2015. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
rendszer visszaállítást nem engedi emrt nincs visszaállítási pont megkerestem gyári drivert feltettem de ugyanugy fehér kép
2015. aug. 5. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor próbáld meg azt, hogy csökkentett módban elindítod az msconfigot, és kiveszed az automatikusan induló programok közül, ami a videókártyádhoz tartozik. Ha így se jó, akkor egyesével kiveszel mindent, amíg el nem indul :D
2015. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
leírnád lépésről lépésre mert nem vagyopk valami gép zseni?
2015. aug. 5. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:
csökkentett mód - start menü - futtatás - begépeled: msconfig - a megjelenő ablakban az automatikus indítás fülre mész és ott kiszeded a pipát a videókártya driver mellől. Vmi inteles nevű lesz, nagy eséllyel: igdkmd benne lesz a nevében.
2015. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Haver te egy zseni vagy :D
2015. aug. 5. 21:58
 8/11 anonim ***** válasza:
már meg is csináltad?
2015. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen és müködött
2015. aug. 5. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:
ok, de mivel ezzel letiltottad a drivert, felkell raknod egy másikat. Bár lehet, hogy a win berakott neki vmi alapot.
2015. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!