Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Velem lehet a gond, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a gond, ha egy ilyen fiú miatt utasít el? 16/f

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgetek egy lánnyal és nemrég képbe jött egy másik srác, aki úgy vettem észre, hogy jobban tetszik neki, még meg is mondta, hogy szívesen járna vele.

Rólam annyit, hogy alapjáraton normális vagyok, csak akkor vagyok bunkó másokkal, ha ők is úgy szólnak hozzám. Mindig azoknak segítek, akiknek tudok és emellett a lány mellett is mindig ott voltam, akármikor szüksége volt rám.


Erre jött az a srác, aki előszeretettel használ vulgáris szavakat, a lánnyal is néha így beszél és emiatt sokszor össze is vesznek. Meg rohadt bunkó, erőszakos, nagyképű.. nem mellesleg külsőleg..hogy is mondjam..egy páwa kis izéke, én meg nem úgy nézek ki. Utólag kiderült, hogy bár nincsenek még együtt, de még le is feküdtek. Aztán elvileg össze is fognak jönni, mert mint említettem, a csaj folyamatosan a tudtára adja, hogy tetszik neki, meg ezek szerint a srácnak is a csaj, engem meg aki mindig támogatja és normálisan viselkedik, le se szarja..


(A csaj 14 éves amúgy, a srác meg 17)


2017. febr. 7. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Először is a srác tuti, hogy nem teljesen ilyen, csak te most azt akarod, hogy jajj te szegény ott hagytak egy ilyen bukó miatt vígaszt kapj, másodszor mit sírsz? A lány döntött, ha neki ő kell, akkor törődj bele vagy pedig mutasd meg, hogy jobb vagy, ami sírással nem fog sikerülni, harmadszor meg magamnak adok igazat az első felvetésemben, mert gyakorlatilag ebben a sztoriban magadat isteníted, míg a másikat ledegradálod és szidod, akkor most ki is az agresszív és alantas szavakat használó kedves kérdező??

Fiú vagyok, de téged addig ütnélek, amíg férfivá nem válnál, mert most csak egy nyafogos kölyök vagy, aki nem kapott puncit és ide jön sírni gykra, nyenyenye miért nem az enyém...

2017. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tuti hogy nem teljesen ilyen? Ezt mégis honnan veszed? Beszéltél vele? Gondolom nem, én viszont igen, szóval had tudjam már jobban.


Ki mondta hogy vígaszt várok? És sírok?? :D


Látom nem értetted meg a problémám. Azt mondtam, hogy nen tudom elképzelni, hogy miért egy ilyen paraszt kell neki, amikor annyi normális ember van még.. De tudom, hogy az olyan emberknek hiába magyarázkodom, akik alapvetően azt hiszik, hogy mindig igazuk van, pedig te csupán csak nem ismersz és az alapján ítélkezel, amit ide leírtam. Sem őket sem engme nem ismersz, aztán igazat adsz magadnak ch.. :D Másrészről én is agresszív vagyok és vulgáris szavakat használok? Hol?? Bocs de röhejes vagy :D

2017. febr. 7. 10:26
 3/12 anonim válasza:
Nagyon sok lánynak tetszenek a ,,rosszfiúk,, ezen ne rágodj. Tini koromban nekem is az ilyen típus volt a zsánerem, de csak addig amèg benem nőt a fejemlágya. Szt javaslom keress mást. Ha egyszer ő kell nem tudsz mit tenni csak a saját kárán tanul. Amúgy most nem bántásból de a 14 èves gyerekek mert mèg azok nem nagyon tudnak helyesen gondolkodni.
2017. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"rohadt"

Aztán a többit meg elbújtattad szép kis köntös mögé, hogy a látszatot fenttartsd, hogy te milyen jó kis gyerek vagy, nagyon gáz, főleg a kiakadás, pont ilyen választ vártam, máris ellentmondasz magadban a válaszodban és a kérdésedben.

2017. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3: Nyilván, ennyi idősen talán még az ilyenekben találják meg a "nagy ő"t és csak azért sajnálom, mert a lány amúgy normális és nem ilyeneket érdemel.


4: Azt hiszem megmondtam, hogy aki velem bunkó, azzal én is az vagyok. Aztán te beszélsz agresszivitásról, miközben te akarsz engem ütlegelni.

Azt mondtam rohadt bunkó = nagyon bunkó. Ebben hol a káromkodás? :D Nem olyan szavakat használok amik b vel kezdődnek és társaik, mert ő igen.

Még egyszer elmondom nem ismersz. Azért válaszoltam így mert te is így beszélsz velem. Ha normálisan mondtas volna el a véleményed, akkor én is azt a felemet mutattam volna, akit a kérdésben is leírtam :) Mert alapjáraton ilyen vagyok, de ezt te nem tudhatod mert nem ismersz.


Bocs, de én kiakadok az olyan embereken, akik nem képesek letámadás nélkül elmondani a véleményüket. Aztán még csodálkozol ha így védem meg magam.

2017. febr. 7. 10:48
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

SZóval a kérdező szerint a banán, bojler, boci, birka, bogár, boglárka csúnya szavak, csak mert b-el kezdődnek??

Sőt még a bu*i is? Ezzel aztán csak a saját gyűköktedet írtad le, ennyire meleg ellenes vagy? Akkor meg van a te bajod, mindenkiben a hibát keresed és hajlamos elsiklani a lényeg felett, hogy mekkora fas*arc vagy.

2017. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Megèrtem persze. Csak saját tapasztalatból beszèlek. Èn nem akartalak megsèrteni ezzel.
2017. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen lefeküdt vele? Ráadásul együtt sincsenek. Ez egy undorító pi.csa, mit akarsz tőle? A lábam se törölném belé.
2017. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6; te most tényleg ennyire értetlen vagy vagy csak megjátszod? Aztán még te mondod h vulgáris szavakat használok meg agresszív vagyok, amikor most bebizonyítottad, hogy ez mind mind te vagy :) Tudom nehéz elfogadni, de nem csak neked lehet igazad. Több betűt nem szándékszom ilyen unintelligens emberekre pazarolni. Szia.



7: megértettem, nem is sértődtem meg és nem ítélkezem.

2017. febr. 7. 11:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Veled van a gond, igen. Ugyanolyan vagy, mint az a lány: neki a káromkodós, agresszív, összevissza kúrós, erőszakos rosszfiú kell, míg neked az elvtelen, bemocskolt, alig 14 évesen már mindenkivel kúrós ringyó kell. Normális kapcsolatra normális lánnyal próbálkozz, ne kapcaronggyal. Vagy ha neked a "rosszlány" kell, akkor ne csodálkozz, ha páran megdugják őt előtted, és jóformán melletted is.
2017. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!