Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, DE van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, DE van egy kis gond (? )

Figyelt kérdés
Év elején megtetszett egy lány osztálytársam. Akkor azt hittem, hogy ezt is csak pár hétig fogom érezni, mint a többinél. Egyszer kicsit elsiettem a dolgokat nála. Nem kell nagyra gondolni, csak annyi, hogy még nem beszélgettünk semmit, és mindjárt megkérdeztem, hogy el-e jönne velem moziba. Egy darabig hagytam az egészet. Tegnap anyámmal beszélgettem, és felhozta a témát. Akkor jöttem rá, hogy még mindíg tetszik. És azt is észrevettem, hogy mintha én is tetszenék neki. Mindíg, mikor elmegy mellettem, rámnéz és mosolyog. De amint a szemébe nézek, elkapja a tekintetét. Szóval az a gond, hogy egy barátnője van, akivel viszont szó szerint elválaszthatatlanok. Mit csináljak? Hogyan menjek oda hozzá úgy, hogy ne égessem le magam? Miről beszélgessek vele? A sok kérdésért és az esetleges helyesírási hibákért bocsi. Csak normális válaszokat légyszi. Köszi

2017. jan. 24. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezd meg tőle hogy hogy írják a mindig szót! Segítek, rövid i-vel.
2017. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 holnaptegnapja válasza:
71%

A kapcsolatok az ész és az ösztönök harca (is).


Udvarolj.

A kettővel sokra m(ész), ha kombinálod.

Szeretik az ösztö(nők).

2017. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Odamész, félrehívod egy kicsit hogy ne a két lány előtt kérdezd meg. Semmi ördöngősség nincs a dologban.
2017. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ment el veled moziba?
2017. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy bocsi, de nem. Megkérdeztem: és a hétvégén valamikor? Azt mondta akkor sem jó. Most meg ''küldi a jeleket,,. Attól félek, hogy valaki más ''ellopja,, előlem.
2017. jan. 24. 13:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha akkor lekoptatott most hirtelen meggondolta magát? Ha szeretnéd, újra megpróbálhatod, hogy megkérdezed őt, ha igent akar mondani, akkor is igent mondd, ha a barátnője ott van, ha nemet, akkor meg akkor is nemet mondd, ha a barátnője ott van. Ha újra elutasítana ugyanúgy rosszul esne neked, de ha igent mondd, akkor meg megérte. Itt nincs tökéletes választás, mindig van benne egy kis rizikó. De én azért többet várnék, mint egy kis mosolygás, az előző dolgokat tekintve. Tehát én várnék egy kicsit, hogy biztos legyek benne, érdeklődik utánam.
2017. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De októberben utasított vissza, és utána még haragudott is rám (nem ezért) mert az egyik haverom szemétkedett vele, mi meg kinevettük.
2017. jan. 24. 13:22
 8/12 holnaptegnapja válasza:

A lányoknak is meg van a trükkjeik, a puhatolódzás technikájában :)


"Annyit mondott, hogy bocsi, de nem. Megkérdeztem: és a hétvégén valamikor? Azt mondta akkor sem jó. Most meg ''küldi a jeleket,,. Attól félek, hogy valaki más ''ellopja,, előlem."

----------------------

Most épp puhatolódzik Őkelme és ez a lányoktól normális reakció.

Rögtön nem fog engedni. Ha túl hamar betudnád "törni", az nem lesz tartós.


Az a kincs, amiért le kell mélyre ásnod, azért keményen megdolgoztál és ettől értékesebb, mint a könnyen jött kincs.

-------

Most épp játszik Veled. Puhatol.

(ez normális)

Dolgozz meg érte. :) Azt szeretik a nők.

De csak higgadtan. Nyugi. Csak higgadtan és ne kapkodj.

2017. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, ha akkor is elutasít akkor hagyd. Lányként írom.
2017. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És, ha beszélek vele Facebookon, és egyszer csak azt mondja, hogy megy edzésre, akkor mi van? Mert most beszéltem vele egy darabig kb egy fél órája, azt mondta, hogy készül edzésre, de még mindíg fönt van. A suliban meg mindíg úgy néz rám, mintha a szemével azt mondaná, hogy,,gyere már ide és kezdeményezz''. Bocsi, ha zavaros lett.
2017. jan. 24. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!