Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha a suliba az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a suliba az egyik foú megfogja a fenekemet? És a barátom meg nem mond rá semmit! 13L

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 09:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%

na 4-es, megjött az ügyeletes "az a dolgod, hogy tanulj..." észosztó. Gratulálok. Mint ha mást ennyi idősen jobban érdekelt volna a suli mint a másik nem. Felejtsd már el. Nekem is fontosabb volt tizenévesen a csajozás mint a tanulás. De a normálisabbaknak is, az tuti. Hiába tanulod magad rommá, ha lemaradsz a gondtalan fiatal éveidről. Aztán meg jön a meló, ahol tényleg tétje van annak, hogy odatedd magad (fizu), jön a család, stb.

Az, hogy a suliban odateszed magad, jók a jegyeid, és lemaradsz a fiatalságodról abszolút nem garantálja, hogy jól fizető állásod lesz felnőttként, és könnyebb lesz az életed. Nyugodtan lehet a másik nem iránt érdeklődni, csak az idősebbeknek, pl a szülőknek sem szabad seggel állni a dologhoz, mert ha a gyerek nem tudja egy tapasztaltabbal megbeszélni ezeket a dolgokat, akkor jönnek a bajok.

Amúgy meg nem, nem normális hogy fogdos, főleg úgy, hogy tudja, hogy van barátod, de az se normális, hogy a barátod erre nem reagált semmit. Én minimum pofánb@$ztam volna a gyereket a helyébe (de a helyedben is).

2017. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha az normális, hogy egy 13 éves kislánynak pasija van, akkor az is normális, ha más fiúk megfogdossák a fenekét. Ha ahhoz elég felnőtt vagy, hogy barátod legyen, akkor ahhoz is legyél elég 'felnőtt', hogy kezelni tudj egy ilyen helyzetet.
2017. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
erre írtam, hogy jól pofán kellett volna verni a csávót. Ha megy a pasizás, csajozás, akkor az önmagunkért és párunkért kiállásnak is kéne mennie. Mi amikor előző párommal megismerkedünk nem voltunk sokkal idősebbek, én 16 a csaj 14, egyszer fordult elő, hogy kóstolgatták, emberül megcsaptam a kölköt érte, vissza is kaptam, de felfogta az üzenetet a gyerek. Le lett rendezve, és kész.
2017. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem vagy annyira fontos neki, csak úgy vagy neki.

Szerintem azért se szolna ha s*ggbe dugnának a wcben.

Szoval nem hiszem h van a reszerol szerelem.

2017. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

"Az, hogy a suliban odateszed magad, jók a jegyeid, és lemaradsz a fiatalságodról abszolút nem garantálja, hogy jól fizető állásod lesz felnőttként, és könnyebb lesz az életed. "


Attol meg hogy tanulsz rendesen, nem maradsz le semmirol.


Masreszt ha nem tanulsz, az garantalja hogy keosbb xarabb lesz az eleted.


Tehat?

2017. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Egy fogú még gáz, de ha már két fogú... na az már más helyzet :=
2017. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
48%

13 vagyok és nekem is van barátom, na és? Ha nem tudnátok, akkor ez a mai világban teljesen normális! És képzeljétek el, hogy alig tanulok, mégis kitűnő tanuló vagyok. Vajon miért? Nem kell tanulni ahhoz, hogy jók legyenek a jegyeid, elég ha figyelsz az órán.

Kérdező: Szerintem a barátod nemis szeret annyira téged úgy, mint te Őt. Elősször is, kérdezd meg tőle, hogy miért nem reagált erre. Lehet, hogy félt a sráctól és nem akart balhét. Milyen alkatú a két srác? Egyébként valószínűleg a barátod egy bunkó paraszt(már bocsi) és te nem ilyet érdemelsz, szerintem szakíts vele. Az én barátom erre biztos, hogy reagálna, nagyon is. Még akkor is, ha az a másik fiú egy kétajtós szekrény. Óriási nagy balhé lenne. :D

2017. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen normális. 13 éves korunkban még javában az a dolgunk, hogy próbálgatjuk a határainkat. És ha te nem szabod meg a határt, hogy a fiúk mit tehetnek veled, és mit nem, akkor bizony meg fognak fogdosni. Ilyen egyszerű az élet.

58F

2017. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
A barátom azzal a sráccal jóba is van..!Nem látta amikor megfogta..csak küldtem neki üzibe szt mondta h más lányokat is szokott..!!Nagyon szépen köszönöm hogy normális válaszokat irtatok!Még jöhetnek tanácsok..!😉
2017. febr. 9. 06:50
 20/26 anonim ***** válasza:

15-nek:

tapasztalat. Tanultam, bár mértékkel, a "szokásos hülyeségek" a gimi alatt éppen, hogy meglettek (történelem és társai, csodálatos "kegyelem 2-essel"), de utána szakmákat tanultam, amik érdekeltek, annál odatettem magam, 4-es, 5-ös szakmunkás és technikus bizonyítvány lett a vége, aztán diplomát is szereztem (bár ezt azóta is bánom), az is 4-es 5-ös végeredménnyel. A fősuli után jópár év szenvedés volt az élet (kb 6 év, de majdnem 7) szarabbnál szarabb melók, munkanélküliség is volt, és mára mi vagyok? Taxis. Ezt szeretem, szívből csinálom, de amire ezt az utat megtaláltam magamnak, addigra sikerült majdnem idegösszeroppanni, nem egyszer. Szóval én kb arra mentem a sok tanulással, papírszerzéssel, "jövőalapozással", hogy majdnem rámentem. Taxis lehettem volna 8 általánossal is, csak kicsit későn (de még épp időben) jöttem rá, hogy nekem ez való. Annyi előnyöm származott az "előéletemből", hogy a város (nem Budapest) kb 200 taxisa közül benne vagyok abban a max 10%-ban, aki beszél idegen nyelvet.

És azért elég sokmindenről lemondtam a tanulás javára, szerencsére nem voltam olyan hülye, hogy mindent alárendeljek a tanulmányaimnak, így tudtam élni is mellette, mert ha mindent tényleg alárendelek anno a sulinak, akkor most tényleg verném a fejemet a falba, de emberesen, hogy lemaradtam a fiatalságomról.

2017. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!