Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha a suliba az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a suliba az egyik foú megfogja a fenekemet? És a barátom meg nem mond rá semmit! 13L

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 09:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, utolsó. Noha abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy minden munkámban megtaláltam a szépséget, a szeretni valót, 50 is elmúltam, mire megtapasztaltam, micsoda földöntúli boldogságot tud okozni nekem a nyers fa illata, érintése. Ha fiatal koromban tudtam volna ezt, tuti, hogy ács, vagy asztalos lett volna belőlem, ahelyett, hogy egyetemre mentem volna. :-))
2017. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

21-nek:

ebből csak azt akartam kihozni, mivel nem "pályaválasztás" a téma, hogy nem szabad alárendelni a gondtalan fiatal éveket a "majdani jobb jövőnek", mert semmi nem garantálja azt, hogy a lemondás tizenéves korban megtérül. Aztán meg ostorozod magad egy életen át, hogy kimaradtak dolgok, és hol tartasz? a szar alatt 2 méterrel... de akkor már késő.

Ahogy olvasom 21-es, te is diplomás emberként vélekedsz úgy róla, hogy boldogabbá tesz egy kétkezi, megfogható, és általánosan, sajnos nem nagyra értékelt munka. sokan későn jövünk rá, hogy mit kellett volna, de ennél rosszabb, aki előtt ott marad a rózsaszín köd, és nem eszmél rá, hogy mi az amit valóban szeret. Mert így jobban keres (na ez se tuti), megfelel vele esetleg ennek-annak, stb... De a lényeg, tegye fel a kérdést magának: "Valóban elégedett vagyok?" /nem csak abban a pillanatban, mert a Q7-es Audiban ülve tette fel a kérdést, hanem szummázva az életét elégedett-e/

2017. febr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket hogy ne itt beszéljétek meg azt hogy ki diplomázott vagy ki nem..!Aki akar az segítsen azzal hogy válaszol a kérdésemre.....!Köszönöm...…
2017. febr. 10. 12:50
 24/26 anonim ***** válasza:
Cseréld le a barátodat rám.... Én sokkal jobb vagyok! Velem jól járnál.. Nem hagynám, hogy fogdossanak.
2017. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Szia segiteni szeretnék azzal hogy válaszolok! Mivel a helyzetet nem tudom mert nem irtad le pontosan mi volt, igy csak általánositásban irok. Ha barátod láta és nem reagált akkor lehet hogy értelmes és megvárja hogy te reagáld le, te véd meg magad. Mert a nök megtudják magukat védeni szavakkal is mig ha egy férfi nemü beleavatkozik, akkor sokszor verekedésbe fajul teljesen feleslegesen. Nem az erö fitaktása a cél hanem hogy a másik fél békén hagyon. Egy férfi ritkában megy egy nönek neki mint egy másik férfinak. Persze az is fen áll hogy az iletö erösebb a barátodnál és ezért nem letvolna esélye, igy nem ment oda, vagy félt. De igazából ha az igazságra vagy kiváncsi akkor egyszerüen kérdezd meg. Egy párkapcsolatban az öszinteség nagyon fontos, és hogy minden problémát ha lehet együt olgyatok meg, de nem a másik terhére.

Ha van még kérdésed szivesen válaszolok. De eltart egy ideig. Igy kérlek türelmesen várj.

És ne feled ez csak átlagosítás volt mivel a helyzet ismeretlen.

Amugy az én szempontombol normális ha a fiud igy reagál, és nem valami más primitiv megoldást keres.


Üdv.

2017. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én már válaszoltam, kérdező. Mondtam, hogy neked kell meghúzni a határt, ameddig a fiúk elmehetnek veled szemben. A barátod szemszögéből nem tudom megítélni a helyzetet. Nyilván másképp viselkedik egy fiú, ha élete szerelméről, és másképp, ha csak egy érzelmi lépcsőfokról van szó.

Ha egy könnyűvérű nőcske vagy, nem fog a barátjával ölre menni. Ha mindennél fontosabb vagy neki, akkor a barátjának több füle marad, mint foga.

2017. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!