Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért törik folyton össze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törik folyton össze a szívem? 14/l

Figyelt kérdés
Tudom majd mindenki fogja írni hogy milyen szívösszetörésről beszélsz?! Hiszen 14 vagy!! Tudom de sajnos az a baj hogy én nagyon naív vagyok és könnyen el lehet csavarni a fejem. Elmesélem az eddigi szívösszetöréseimet. 3 volt összesen. Az 1. egy az utcánkban lakó srác. Nevezzük A-nak. Tehát A egy nagyon helyes és rosszfiú volt, ami nekem kifejezetten tetszett. És mindig ,,udvarolt" nekem. Egyszer megkérdezte hogy leszek e a barátnője. Én rögtön igent mondtam. 1-2 nap múlva átmentem hozzájuk. Egy velem egy idős lány nyitott ajtót. Köszöntem neki és megkérdeztem hogy A itthon van-e. Ekkor hallottam hogy A fut az ajtóhoz. Amikor odaért hebegve-habogva azt mondta hogy: - Szia! Akkor a lány megkérdezte hogy: Kicsim ez ki? Ekkor azt hittem megnyílik a lábam alatt a talaj. Azután azt mondtam hogy: - KICSIM....... Értem...... Akkor sziasztok! De akkor azt mondta A hogy: -Ne várj! De akkor én elkezdtem szaladni a kapu felé, felpattantam a biciglimre és hazáig meg sem álltam. Ezt az estetet kb 1 hónap alatt sikerült kihevernem. Ekkor voltam 13. Aztán jön a 2. Ez kb fél éve volt, az 1. Eset után kb 8-9 hónappal. A sulimban egy évfolyamtársamba szerettem bele. Egyszer ráírtam és elkezdtem vele beszélgetni. Kb 2 naponta beszélgettünk. Ezek a beszélgetések kb 1-2 hétig tartottak. Aztán mint derűlt égből villámcsapás közölte velem, idézem: - Figyelj nem tetszel, szóval ne is próbálkozz. Aztán letiltott. Ezt mégnehezebben hevertem ki. Kb fél év alatt felejtettem el TELJESEN. Azért mert még az is rátett egy lapáttal hogy kb MINDEN NAP láttam a suliban. Jön az utolsó este a 3. Nemrég egy másik kérdésemben leírtam hogy másik iskolába szeretnék átmenni. Elmentem a másik suliba próbanapra, de sajnos NEM VETTEK ÁT! Ó.... bocsánat. Nem 3 csalódásom volt. Hanem 4!!! És a 3. és a 4. 3 nap alatt a másik suliban történt. A 3. a másik suliban megint beleszerettem egy okos helyes srácba. De ő nem viszonozta sajnos az érzéseimet! ;(. Emiatt nagyon szomorú lettem. De az egyik nap az osztályban egy másik fiú félrehívott, és megkérdezte hogy van e barátom. Mondtam hogy nincs. Akkor bevallotta hogy tetszek neki. Ekkor nagyon megörültem. Őrületesen boldog voltam!!! De sajnos aznap este miközben Messengeren beszélgettünk közölte velem hogy, ismét idézem: - Amúgy el ne hidd hogy teccel (így írta) csak vicc volt. Ezután írtam neki hogy: - Mit képzelsz magadról?! Mert nagyon mérges voltam. Ezután még sokáig veszekedtem vele. Aztán nem írt többet. Nem reagált az üzenetekre. Nos hát ezek voltak az eddigi szívösszetöréseim. És még azt szeretném kérdezni hogy miért ilyenek a fiúk? Miért teszik ezt sok lánnyal? Ui.: - Bocsánat a kis regényért!

2017. febr. 8. 21:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
29%
írtam privátot
2017. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert ilyen az élet. Az emberek ilyenek. Nem törődnek egymással, megbízhatatlanok, szokj hozzá; ha elengeded az elvárásaidat, többé már nem fogsz tudni csalódni.
2017. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*Ja és másokon ugye nem tudsz változtatni, akkor csak a saját hozzáállásod marad. Senkitől nem lehet sajnos elvárni semmit. És bocsi,de nem olvastam most el a kérdés kifejtését végig.
2017. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Semmi baj :)
2017. febr. 8. 21:28
 5/13 Ulquiorra77 ***** válasza:
100%
Irasodbol kivettem, hogy eretlen vagy barmi ilyenre. Azert van a sok 'csalodas', mert rosszul kezeled a helyzetet.
2017. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul kezeled, akármennyire is azt érzed, hogy érett vagy, nem, de valójában ez nem is baj.

Ezek nem szerelmek voltak az írásodból ítélve, az sokkal mélyebb érzés.

15/L

2017. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os!

A szerelem mélyebb érzés?

Hm :/

Van, aminél lehet.

A szerelem elég felszines érzés. Igazi mély dolgokat nem enged latni.

A szeretet sokkal mélyebb érzés!

Mert a masikat ugy szereted ahogy van. minden tulajdonságaval, hibájával együtt.

2017. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző, szerintem úgy értette, hogy mélyebbről jön. Vagy pl hogy sokkal egyértelműbb. Vagy olyan nagyon átható, teljesen tetőtől talpáig áthatja az embert. Valami varázslatos, amit kívülről nem is tud feltétlenül pontosan megmagyarázni; mármint külső embereknek.
2017. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, Királylány! :(

Figyelj, sajnos a fiúk 15-18 éves korban éretlenek. A lányok állítólag korábban érnek, a fiúk közül pedig nem sokan érettek ebben a korban. Sajnos ez ilyen, de ezt a legtöbb lány megtapasztalja. 18 felett is vannak ilyen bunkók, sajnos az élet tényleg ilyen. DE NEM CSAK ILYEN. Van csodálatos oldala is, és kívánom Neked, hogy tapasztald meg. :)

Addig is csak annyit tudok tanácsolni, hogy légy erős, SOHA ne add fel, és ne félj segítséget kérni ha egyedül nem bírod el a terheket. Olyanhoz fordulj, akiben maximálisan megbízol. És próbálj meg vigyázni az emberekkel (hidd el, én is sokszor vagyok naiv a mai napig, és nagyon könnyen estem szerelembe mindig), ezzel szemben viszont a jó emberektől ne zárkózz el.


Fel a fejjel! :)

19/L

2017. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Stargate fan ***** válasza:

Nem csak a fiúk teszik ezt a lányokkal, hanem lányok is a fiúkkal.

Velem konkrétan a kiszemeltem, akinek már több mint fél éve udvaroltam, meg célozgattam tett hasonlót.

Egyik nap rámírt, hogy szeret engem, és örülne ha elmennénk randizni. Én persze azonnal igent mondtam és másnapra megszerveztem a randit. De nem jött el, hanem felhívott a barátnőjével, hogy közölje velem, hogy mekkora nyomorék vagyok, hogy elhittem, hogy ő szerelmes belém és szépen a földbe tiport engem. Azóta nem is beszélek vele, de a mai napig nagyon mély nyomot hagyott bennem, pedig már több mint 1,5 éve történt :/

2017. febr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!