Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert jar folyton a felyembe...

Miert jar folyton a felyembe ha nem tetszik a pasi de ha meg látom hevesebben ver a szívem es jobb a kedvem"?

Figyelt kérdés
Utálnom kéne de nem tudom.es folyton a csokjara gondolok meg hogy milyen lehet az agyban.par honapja ismertem meg ezt a fiút.akkor meg Párkapcsolat a éltem.majd elkezdtünk beszélgetni napi tobb órán keresztül es egyszer elcsattant egy csók.majd ra ment a párkapcsolatomm es folyamatosan o jar a felyemben nagyon hiányzik de ha azt irja h szeret meg h hiányzom neki akkor a szivem szorul meg.segitsetek mit tegyek ??

#tortenik velem
2014. dec. 10. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fely. :DDDDD
2014. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont ma kaptam továbbképzést arról, hogy az utálat és a szerelem között egy nagyon vékony pengeél van.
2014. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miazhogy mit tegyel? probald meg vele a dolgot!
2014. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert tetszik, csak még küzdesz ellene.
2014. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a gondolkodásod olyan egyszerű, mint amilyennek az írásodból tűnik.
2014. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Probaltam ki verni a fejemből de nem tudom.felejtés kepp össze.jöttem egy másik sracal de igy is csak ra tudok gondolni:( nem tudom h mit is érzek valójában sok minden szól ellene.ez szerelem lenne?? Az első talalkozasunknal amikor meg lattam egy nagyon furcsa érzés kapott el es akkor meg nem ismertem
2014. dec. 10. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Mégb,hogy alaptalan a GYik srácok nő utálata:-D
2014. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem beszelunk
2014. dec. 11. 07:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Hú de segg hülye vagy! :D

Szerintem ezt a srác is tudja! :D

2014. dec. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted?
2014. dec. 11. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!