Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztályomban van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályomban van egy lány akivel egy idősek vagyunk (13 évesek vagyunk) folyton rám mosolyog engem néz a közelemben van és amikor beszélek vele akkor a számat nézi Szerintetek meg csókoljam?

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 20:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok!!!
2017. febr. 9. 20:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Elősször kérdezd meg tőle, hogy miért nézi a szád egyfolytában.
2017. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az az igazság hogy nem tudhatod hogy miert nezi a szád..de kilehet deriteni pl: a szemkontaktusbol ha pl sokaig néz...vagy pl nez téged es ha ranézel elkapja a tekintetétt..stb ha ilyesmikett eszre vettél akkor van rá esély hogy tetszel neki..Csak félénk és nem mer kezdeményezni ugyhogy tedd meg eszt te..kezdeményez..Es hat beszelges vele meg ilyenek...szoval próbáld jobban megismerni meg ilyenek..örulok ha tudtam valamiben segiteni:)
2017. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dórica :) ***** válasza:
Sztem hívd el randira ès smárold le! :-* Ha úgy látod hogy nem működik az együttlét akkor hagyd a el! 15/l
2017. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!