Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hihetetlen dolog történt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlen dolog történt velem. Még most sem bírom felfogni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy egyik szünetben kint voltunk az udvaron néhány fiúval, a hóban. Az egyik fiú, nevezzük most Ricsinek,azt mondta nekem, hogyha megállok nem fürdet meg a hóban. Megálltam, de ő átvert, nyilván meg akart fürdetni. Elszaladtam. Szaladt utánam, és mivel gyorsabb (mert idősebb 1,5 évvel, meg fiú), utolért. Hátulról átkarolt, úgymond megölelt, hogy ne tudjak szabadulni. Ott volt még egy fiú, azt mondta neki Ricsi(igazából nem így hívják), hogy menjen el, mert beszélni akar velem. NA én egyből a kapcsolatra gondoltam, nagyon megijedtem, És nem azért mert félek tőle, vagy akármi, hanem mert 1.nekem még nem volt kapcsolatom, 2.nem tetszik Ricsi, csak szimpatikus, jobban el tudnám helyezni a haverlistámban:'D. Nos, igen. Végül kiszabadultam, ez a beszélgetés nem történt meg. Akkor még. Visszamentem az épületbe, berohantam a terembe. Délután elkövettem egy hatalmas hibát. leírtam egy levélre ezt az egészet az egyik legjobb barátnőmnek. cukin bemutatva Ricsit. És következő nap, keresett Ricsi meg a haverja. A levéllel a kezében. Nagyon durván lesokkolódtam. Fogalmam sincs hogy került hozzá a levél, mert a barátnőm nekem visszaadta, én meg nem emlékszek, hogy mit csináltam vele. Egész nap beszélni akart velem, követett, folyamatosan kereset.. És nem, nekem nem tetszik Ricsi. Csak jól esett, hogy "átölelt". Valaki tud nekem segíteni? JA, és utána írt nekem egy levelet..amiben úgymond szerelmet vallott nekem. Csak nekem még mindig nem tetszik a fiú. Nem tudom, mit tegyek!

2017. febr. 9. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért mégis leírtad azt a levelet... Csak mert így nehezen fogja elhinni "Ricsi" hogy kamulevelet írtál. De mondd meg neki minél hamarabb, hogy nem gondoltad komolyan.
2017. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
100%

Érdekes kis sztori. Mindenesetre; beszélj vele négyszemközt és mond el neki, hogy te nem akarsz tőle semmit - azért finoman. Ha a levéllel nyaggat, hogy "de hát a levélben nem így írtad" csak mond meg neki, hogy rosszul fogalmaztál, nem úgy gondoltad ahogyan leírtad. Nem kell elküldeni a bús p*csába, meglehet neki mondani úgy, hogy ne bántsd meg annyira, de értse meg, hogy nem akarsz tőle semmit - az ölelés meg mindenkinek jól esik, szóval ez sem lehet mérvadó, ha ezzel "támadna".


Remélem segítettem. És tényleg, beszélj vele, mond el, mi van. Ez a legegyszerűbb.

2017. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Nagyon aranyos kis sztori szerintem. :D

2. Nemigazán tudok ötletet mondani. Legyél vele még többet, hátha beleszeretsz. Vagy hagyd, hogy bizonyítson neked. :)

2017. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adj egy esélyt kettőtöknek, mert nekem úgy tűnik hogy kicsit azért mégis bejön neked.
2017. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint írtad jól esett hogy átölelt. Nem feltétlen kell hogy tetszen ahhoz hogy esetleg később szerelmes legyél belé.;)
2017. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hmm. Értem. És köszönöm mindenkinek. De nem hiszem, hogy valaha megtetszik nekem "Ricsi", meeeeeert nekem a haverja jön be:'D
2017. febr. 10. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeritem még te sem tudod mit érzel és ha jol eset hogy "átölelt" akkor nem mondhatod hogy nem étzel iránta semmit és lehet hogy nem a barátja jön behamen Ricsi csak nem mered magadnak bevallani.
2017. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!