Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne esély, ha megpróbálnánk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esély, ha megpróbálnánk újra?

Figyelt kérdés

Az exemmel 1 hónapja szakítottunk, mert már elég hosszú ideje tűrtem, hogy minden fontosabbnak talál nálam, nem voltam boldog abban a kapcsolatban, a kapcsolat végén kerek perec megmondta, hogy a barátaival akar lenni (Nem, nem értettem félre). Viszont nekem ettől függetlenül nagyon hiányzik, és nem nagyon tudom túltenni magam rajta. Közös ismerősöktől is vissza szoktam hallani, hogy néha érdeklődik felőlem, és vannak jelek, amik arra utalnak, hogy talán mégis hiányzom neki.

Mikor szakítottunk,ő csak szünetet szeretett volna inkább, de nem mentem bele, mert úgy gondolom/gondoltam, hogy nem változna semmi. A végén azt mondta, hogy majd még megbeszéljük.

Ha megkérdezném tőle, hogy ebből a "megbeszélés" dologból lesz-e még valami, mennyi az esélye, hogy újra meg tudnánk próbálni?



2017. febr. 9. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást szerintem megér egy próbát. Mind a ketten tanulhattok a hibáitokból. Lehet hogy te telepedtél rá túlságosan ,lehet hogy ő túlságosan elhanyagolt. Valószínűleg mind kettő.
2017. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igaza van az 1. válaszolónak. Viszont bőven beleférne egy kiadós elbeszélgetés arról hogy melyikőtöknek mire van szüksége. Ha hiányzik mindennek ellenére, akkor ez tényleg szerelem és érdemes érte küzdeni.
2017. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!